Меню

Один в боротьбі з комахами - не воїн!

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Один в боротьбі з комахами - не воїн!

30.10.2019

Один в боротьбі з комахами - не воїн!
Як найчастіше люди борються з популяцією комах-шкідників у своєму будинку, офісі або на території підприємства? Звичайно, самостійно, з допомогою різних інсектицидних препаратів, які в широкому асортименті представлені на ринку. Але чи завжди така боротьба по-справжньому ефективна? Зрозуміло, ні.

Чи варто боротися з комахами поодинці?

Чи є взагалі плюси в подібній діяльності? Швидше за все, тільки вартість, але хіба ця перевага варта витрачених зусиль і часу, а також погіршення власного стану здоров'я і самопочуття близьких і колег. Відсутність належного досвіду використання інсектицидних препаратів призводить до того, що речі в будинку неприємно пахнуть, а їх залишки можуть виділяти у повітря токсини, небезпечні не тільки для комах, але і для людини.

Що стосується використання народних методів боротьби з комахами, то вони не тільки не володіють належною ефективністю, але і нерідко провокують ще більше розмноження шкідників в будинку. Ви тільки втрачаєте даремно час і гроші, намагаючись самостійно впоратися з цією проблемою.

Так що ж робити, якщо в будинку з'явилися шкідники? Ми рекомендуємо скористатися послугами дезінсекторів від СПК "Ліквідатор":
  • у нас є великий досвід боротьби з різними видами комах;
  • завдяки наявності спецтехніки ми справляємося зі знищенням шкідників навіть в самих важкодоступних місцях;
  • після кожної інсектицидної обробки ми проводимо генеральну миття і прибирання приміщення – в ньому не буде неприємного запаху хімічних препаратів, згубно впливає на ваше здоров'я.
Більш того, наші співробітники проконсультують Вас з усіх питань, пов'язаних з профілактикою повторної появи бліх, клопів, тарганів, мошок, мурах у вашому домі. На жодній упаковці інсектицидів ви не знайдете такої корисної інформації, якою ми готові з вами поділитися.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок