Меню

Сезон обробки студентських гуртожитків від тарганів і клопів

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

02.09.2019

Сезон обробки студентських гуртожитків від тарганів і клопів

Студентські гуртожитки - улюблене місце проживання клопів і тарганів, і на це є причини. По-перше, велика кількість суміжних приміщень, між якими легко мігрувати. По-друге, безліч людей, які часто переїжджають з багажем. З наближенням навчального року дедалі актуальнішою стає боротьба з клопами і тарганами.

Основні труднощі боротьби з клопами і тарганами в студентських гуртожитках - складність виведення їх з усіх кімнат та нежитлових приміщень. Якщо проводити дезінсекцію тільки в одній кімнаті або блоці, шкідники легко перенесуть цю процедуру, перемістившись в інші приміщення, а потім повернуться знову.

Найбільш оптимальний варіант - проводити комплексну дезінсекцію, приділяючи увагу кожній житлової та нежитлової кімнаті, щоб у комах не було можливості втекти на момент обробки.

Увагу слід приділити препаратів, за допомогою яких відбувається дезінсекція. Якщо використовувати самостійно підібраний препарат, це не тільки не позбавить від клопів з тарганами, а посприяє зміцненню їх імунітету і вироблення стійкості до хімічної обробки. Гнізд самок також варто приділяти особливу увагу, а без професійної техніки тут не обійтися.

Коли варто проводити обробку?

Друга половина серпня і середина вересня - оптимальний час виведення клопів і тарганів з студентських гуртожитків. Своєчасна дезінсекція забезпечить сприятливі умови для навчання та життя студентів.

Після проведення дезінсекції варто приділяти увагу профілактичним заходам:

  • підвищувати рівень санітарних умов, що надаються гуртожитком;

  • нагадувати проживають про важливість дотримання на належному рівні правил гігієни.

Фахівці компанії «Ліквідатор» зможуть вивести клопів і тарганів з кімнат студентського гуртожитку, підібравши найбільш оптимальний спосіб, щоб дезінсекція зайняла якомога менше часу. Нашою перевагою є використання сертифікованих препаратів і сучасного обладнання для безкомпромісної нейтралізації комах і яєць. Додатковий плюс - можливість застосування засобів без запаху.

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок