Меню

Спілкування з клієнтами - гарантія гарного настрою на цілий день!

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

27.09.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Спілкування з клієнтами - гарантія гарного настрою на цілий день!

Повсякденна рутина - невід'ємна частина роботи нашої компанії. Прийом заявок на обробку відкритих територій, приміщень онлайн і по телефону, спілкування з постачальниками препаратів, курирування співробітників, які виїжджають за викликами як по Харкову, так і за його межами - всім цим постійно займаються наші менеджери. І така робота часто вганяє в нудьгу, особливо, якщо погода за вікном залишає бажати кращого. Але бувають випадки, коли раптовий дзвінок може подарувати заряд позитиву і гарного настрою без всякого на те приводу.

Ліквідуємо комах, але не підприємства

Одного разу нам надійшов черговий дзвінок від чоловіка, який просто нестримно сміявся і не міг зупинитися. І що ж його цікавило, хочете дізнатися?

Виявилося, що він побачив у дворі будинку наш фірмовий автомобіль - до слова, на ньому намальований великий тарган. І в зв'язку з тим, що авто, яке використовується нашими співробітниками, прикрашає назва компанії «Ліквідатор», він чомусь вирішив, що ми займаємося ліквідацією не комах, а підприємств. Дослівно це звучало: «Я думаю, що ви душите їх як тарганів».

Наскільки б це не звучало абсурдно, але це припущення чоловіка настільки розсмішило співробітників, що ми просто не могли зупинитися. Інтерес чоловіка можна було зрозуміти - він за своєю освітою юрист, і питання про ліквідацію підприємств для нього не нові. Але щоб зв'язати їх з ліквідацією підприємств, як тарганів - таке ми почули вперше.

Ось так одна нетривала розмова здатна кардинально змінити настрій на роботу. Нас вже не засмучувала похмура погода за вікном, невирішені питання з партнерами, постачальниками і клієнтами, які очікують своєї черги на дезінсекцію. Посміхайтеся частіше, і життя посміхнеться вам у відповідь!

Дізнатись більше про клопів

Дізнатись більше про тарганів

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок