Меню

Як «Ліквідатор» позбавив від щурів Харківський зоопарк

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

04.09.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Як «Ліквідатор» позбавив від щурів Харківський зоопарк

Щури - справжній головний біль не тільки Харкова, але і будь-якого іншого міста, де розташовані зоопарки. Вони є переносниками інфекцій, які небезпечні не тільки для диких тварин, а й для відвідувачів звіринця. З ними важко боротися, тому що щури знаходяться в одних клітинах з тваринами.

Площа Харківського зоопарку становить більше 33600 кв.м. Заходи по його дератизації проводяться щорічно для підтримки належної санітарно-епідеміологічної ситуації на його території. Цього року керівництво зоопарку вирішило звернутися саме до нас, щоб знищити гризунів і провести ряд профілактичних заходів щодо припинення їх подальшого розмноження.

Що ж ми зробили? Так як в цьому випадку хімічне знищення щурів неможливо без заподіяння шкоди тваринам, фахівці нашої компанії використовували 2 методи:

  • Механічний - в клітинах і в затишних місцях по всій території зоопарку ми розташували клейові пастки, капкани і поїлки-пастки. З їх допомогою легко зменшити кількість щурів на великій території без використання хімічних препаратів, шкідливих для здоров'я тварин, співробітників зоопарку, відвідувачів і навколишнього середовища.

  • Фізичний - наші фахівці для боротьби з гризунами використовували прилади, що генерують ультразвукові хвилі. Вони проганяють щурів з обжитий ними території.

Співробітники компанії «Ліквідатор» також визначили на території зоопарку критичні точки, де найчастіше з'являються щури - їх взяли під особливий контроль і провели профілактику.

Своєчасне звернення керівництва Харківського зоопарку дозволило повністю очистити територію від щурів і зробити її відвідування харків'янами і гостями міста максимально безпечним і приємним!

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок