Меню

Як ми беремо участь в роботі компанії «Місто для людей»

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

04.09.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Як ми беремо участь в роботі компанії «Місто для людей»

Компанія «Місто для людей» успішно функціонує на території України більше 10 років. За цей час виконано десятки дрібних і великих ремонтів житлового і не житлового фонду, усунуті сотні аварійних поломок і поліпшена життя сотень тисяч українців.

«Ліквідатор» є підрядником компанії «Місто для людей». Зі свого боку, ми позбавляємо жителів багатоквартирних будинків від щурів, клопів, тарганів та інших шкідників, які приносять шкоду або можуть бути небезпечні для здоров'я людини.

Цього року перед нами поставили завдання назавжди позбавити від бліх підвальні приміщення в будинках, розташованих в Запоріжжі, Енергодарі, Маріуполі та Миколаєві - місцевим жителям вони доставляли масу незручностей. Більш того, блохи небезпечні для здоров'я людини, вони є переносниками таких захворювань, як бруцельоз, туляремія, сальмонельоз, туберкульоз, енцефаліт і гепатит.

Підвальні приміщення в житлових будинках - ідеальне місце для їх появи і розмноження. Сюди вони потрапляють, перебуваючи на шерсті щурів і мишей, а потім стрімко розмножуються під плінтусами, в старих речах, килимах і в шафах.

Для швидкого і максимально ефективного знищення бліх всього за 1 сеанс наша компанія використовувала газо-аерозольний метод. Він дозволяє позбутися від дорослих особин і відкладених ними яєць навіть в самих важкодоступних місцях. Після сеансу наші співробітники проводять прибирання приміщення і його провітрювання - підвалом можна користуватися вже на наступний день.

Ми раді допомогти жителям українських міст позбутися будь-яких комах і гризунів, які погіршують якість життя. Всі послуги, які ми надаємо в якості підрядника компанії «Місто для людей», виконуються відповідно до санітарно-гігієнічними нормами.

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок