Меню

Зробіть своє робоче місце максимально безпечним!

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Зробіть своє робоче місце максимально безпечним!

05.11.2019

Зробіть своє робоче місце максимально безпечним!
Сучасна людина величезну кількість часу проводить на робочому місці. Неважливо - це офіс в багатоповерховій будівлі, заклад громадського харчування або промисловий цех, воно повинно бути комфортним і максимально безпечним для здоров'я. З метою запобігання розмноження патогенних мікроорганізмів, вірусів і бактерій рекомендується хоча б 1 раз в 3-6 місяців проводити комплексну дезінфекційну обробку робочого місця.

Чому дезінфекція так важлива?

Через сильне ослаблення імунної системи людини і його схильності до виникнення алергічної реакції на подразники необхідно проводити регулярну профілактичну обробку приміщень і підтримувати необхідний санітарно-гігієнічний рівень.

Особливу увагу слід приділяти обробці:
  • підвалів;
  • стійок рецепції;
  • столових і обідніх зон;
  • зон відпочинку;
  • залів для переговорів;
  • сходів і горищ.
Особливо важливо проводити дезінфекційну обробку в місцях масового скупчення людей в осінньо-зимовий період. Багато відвідувачів бізнес-центрів, кафе і ресторанів є переносниками гострих респіраторних інфекцій, які передаються тактильним або повітряно-крапельним шляхом. Щоб позбутися від збудників цих захворювань, одного провітрювання та вологого прибирання вже недостатньо.

Також варто проводити дезінфекційну обробку побутової та комп'ютерної техніки, яка так і кишить різними мікробами. Співробітники СПК «Ліквідатор» проведуть комплексну очистку не тільки робочих поверхонь, техніки, стін і підлоги, але і повітря в приміщенні. Це забезпечить додатковий захист від мікробів і зробить перебування в офісі більш комфортним для людей, схильних до алергії і бронхіальній астмі. Проведення дезінфекційної обробки нашими фахівцями не займе багато часу і не порушить робочий процес вашого підприємства.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок