Що таке програма пест-контролю та для чого вона потрібна?

Що таке програма пест-контролю та для чого вона потрібна?

Що таке програма пест-контролю та для чого вона потрібна?

Що таке програма пест-контролю та для чого вона потрібна?

При невтручанні в процеси виробництва та зберіганні продукції і сировини, при неправильному використанні земельних ресурсів виникають чинники, які призводять до матеріальних втрат. Гризуни, комахи і навіть мікроорганізми стають серйозною загрозою при виробництві високоякісної продукції. Тому так важливо проводити пест-контроль.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОГРАМА КОНТРОЛЮ?

Основна відмінність програми контролю полягає в тому, що замість знищення шкідників здійснюються профілактичні дії, метою яких є переклад проблеми з неконтрольованої події в керований процес. Науково розроблена теорія здійснення контролю над популяцією дрібних гризунів, використання непрямих методів впливу на грибкові культури і вибір оптимального кліматичного режиму всередині приміщення складають основу технології пестконтроля.

Звична боротьба з гризунами в Харкові, яка відбувається щодня на великих підприємствах і маленьких складах, в громадських місцях і на виробництві - це результат не ефективної господарської діяльності при повній відсутності пест-контролю.

У повному обсязі технологія включає в себе набір специфічних знань і навичок в самих різних областях. Компанія «Ліквідатор» володіє не тільки теоретичною базою знань, а й штатом фахівців, що мають сертифікати на виконання робіт такого рівня. Перед отриманням сертифікату всі майстри пройшли навчання з фінальним тестуванням, що підтверджує високу кваліфікацію.

У ряді випадків прямий збиток від діяльності гризунів здається незначним у порівнянні з господарським, який наносять комахи.

Невидимі вороги, такі як цвіль і мікроорганізми, цілком справляються навіть з масивними і міцними предметами, поступово руйнуючи їх структуру. Цвіль освоює вологі кути і стіни, приносячи в атмосферу бактерії, які викликають алергічні реакції, а в запущених випадках - тяжкі захворювання.

Компанія «Ліквідатор» пропонує послуги з дезінфекції на будь-яких обраних замовником об'єктах. Ми використовуємо новітні технології виконання всіх етапів робіт і комплексний підхід до вирішення проблеми.

Керуючись вимогами стандарту ХАССП і нормами ІСО 22000, ми знаходимо індивідуальне рішення і набір методик, максимально ефективних для конкретно поставленої задачі. Всі роботи проводяться відповідно до розробленого і документально зафіксованого плану.

• Глибокий аудит підприємства замовника, виявлення супутніх факторів і вторинних причинно-наслідкових зв'язків.

• Визначається інтенсивність і ефективність проведення дератизації та дезінсекції в Харкові або іншому місті, області.

• Оформляється лист рекомендацій для підприємства, проводиться консультаційне забезпечення.

• Ретельно виконується весь комплекс процедур, в особливих випадках допустима допомога дипломованого експерта іншої компанії.

• Детальна оцінка якості виконаних робіт проводиться незалежними фахівцями, це дозволяє отримати точну оцінку і перевірити правильність дій, їх послідовність відповідно до плану.

Самостійне проведення пест-контролю матиме ефект тільки в рамках невеликого, кустарного виробництва, локалізованого на невеликій території. 

Кращим варіантом буде співпраця з фахівцями - це ефективно, швидко і доступно.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок