Фірми зі знищення тарганів: швидке вирішення проблеми

Фірми зі знищення тарганів: швидке вирішення проблеми

Фірми зі знищення тарганів: швидке вирішення проблеми

Фірми зі знищення тарганів: швидке вирішення проблеми

Таргани - це домашні шкідники, які не тільки викликають неприємні емоції своїм виглядом, але і псують продукти, шкіряні речі, а також розносять величезну кількість інфекційних захворювань. Найчастіше боротьба з ними стає довгою та виснажливою. У хід йдуть всі існуючі засоби від тарганів - від олівця і борної кислоти до всіляких пасток і розрекламованих засобів.

ТОЧНЕ ВЛУЧЕННЯ У ЦІЛЬ

Використавши весь арсенал доступних вам засобів в боротьбі з тарганами, ви бачите, як, всупереч очікуванням, їх стає все більше і більше? Пора звертатися за допомогою до професіоналів, адже фірми зі знищення тарганів гарантують їх повне і остаточне винищення.

Звернення в спеціалізовані служби має ряд переваг. Навчені співробітники дотримуються вищі стандарти якості та безпеки. Для роботи, використовуються засоби, допущені фахівцями СЕС. Знищення тарганів відбувається за допомогою препаратів абсолютно нешкідливих для людей і домашніх вихованців. Вони не мають запаху, а також не залишають слідів. Використовувані засоби боротьби з тарганами мають тривалий ефект профілактичної дії.

ПІДГОТОВКА ДО РІШУЧОГО БОЮ

Замовивши послугу у спеціалізованої фірми, обов'язково підготуйте приміщення, яке буде оброблятися, перед приїздом фахівців:

• винесіть всі продукти харчування з приміщень, які піддадуться дезінсекції;

• приберіть посуд. Якщо це з якихось причин неможливо, то після проведення процедури, обов'язково перемийте її з миючим засобом;

• залиште в кімнатах, які піддадуться обробці, мінімум речей. Чим менше захаращене приміщення, тим ефективнішою буде дезінсекція;

• по можливості загерметизуйте всі щілини, які можна виявити в приміщенні;

• закрийте всі джерела води. Справа в тому, що якщо тарган вип'є воду після того, як отримав свою дозу отрути, то тим самим значно знижується ефективність препарату

Під час дезінсекції приміщення активними засобами будуть оброблені такі важкодоступні місця як вентиляційні системи, антресолі, плінтуса, раковини і сливи. Мікрокапсулярні засоби будуть застосовані у всьому приміщенні. Принцип їх дії такий: зустрічаючи на своєму шляху мікрокапсулу, тарган руйнує її оболонку і не тільки сам отримує ударну дозу отрути, але також і поширює дію препарату на інших особин, яких він зустріне на своєму шляху. Результат професійної послуги зі знищення тарганів буде помітний вже через кілька годин, а через тиждень-півтора ви забудете про таку напасть як таргани.

УСУНЕННЯ НАСЛІДКІВ


Після того, як команда фахівців покине вашу квартиру, рекомендується ще 2-3 години не заходити в приміщення. По поверненню в квартиру обов'язково провітріть кімнати, зробіть вологе прибирання. Для чого рекомендується додати в воду соду або застосовувати миючі засоби, що включають в свій склад луг. Обробіть таким розчином всі поверхні, з якими стикається їжа. Ні в якому разі не мийте стіни, стелю та поверхні меблів, адже саме там знаходиться препарат, дія якого триватиме ще кілька тижнів. Пол можна мити через два дні після візиту фахівців фірми. Однак робити це варто гранично акуратно - постарайтеся не змивати засіб з плінтусів. Під час прибирання не забудьте надіти гумові рукавички!

Не відкладайте знищення тарганів на потім, адже з кожним днем ​​у вашому домі їх стає все більше і більше.з

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок