Меню

Як позбутися трупного запаху у квартирі?

Одним із важковиведених навіть для досвідчених фахівців із дезодорації є трупний запах. Незалежно від того, де він з'явився – у квартирі, будинку чи машині, позбутися його не так просто.

Автор: Редакция Ликвидатор Як позбутися трупного запаху у квартирі?

Одним із важковиведених навіть для досвідчених фахівців із дезодорації є трупний запах. Незалежно від того, де він з'явився – у квартирі, будинку чи машині, позбутися його не так просто. Усунути специфічний сморід, який виникає у 100% випадків після смерті людини, можна шляхом комплексної обробки об'єкта хімічними препаратами.

Що таке трупний запах?

Поява трупної отрути, а разом з нею і запаху, пов'язана зі смертю людини. Відразу після того, як серце припиняє битися і кров перестає циркулювати, в організмі розвиваються незворотні біологічні процеси. Всі вони здійснюються без участі в них кисню та сприяють руйнуванню клітин тканин та органів. Цей процес неминучий і швидкість його залежить від температури навколишнього середовища – чим вона вища, тим швидше вона проходить.

У результаті формуються токсичні продукти, які виділяють неприємний запах. До складу трупної отрути входять хімічні компоненти – для них характерний солодкуватий аромат із відтінками аміаку.

Інтенсивність їх виділення у повітря залежить від:

  • рівня вологості повітря;
  • часу, який минув від смерті;
  • температури повітря в приміщенні – чим вона вища, тим швидше запах проявить себе.

У разі, якщо не перевезти труп у морг, то небезпечний для здоров'я людини трупний запах миттєво поширюється у приміщенні. Він проникає у все, що є в будинку – у меблі, текстиль, одяг тощо, і робить проживання і навіть перебування в приміщенні неможливим.

Чим небезпечний трупний запах?

Для живих людей отрути, що виділяються з організму після смерті, надзвичайно небезпечні. Жити в такій квартирі чи будинку категорично не можна, тому трупного запаху потрібно позбавлятися якнайшвидше.

izb-trup-zapah.jpg

Чим небезпечний контакт з трупними випарами? Якщо труп розкладається на відкритому повітрі, це не означає, що до нього можна наближатися впритул. Усього кілька ковтків повітря з отруйними випарами, достатньо, щоб викликати нудоту, блювоту та сильне запаморочення. Ці симптоми неприємні, але не смертельні, а ось що небезпечніше – це контакт із трупним запахом у закритому приміщенні.

Якщо людина померла у квартирі чи будинку, і встигла пролежати в ній більше кількох днів, всі відвідувачі мають великі шанси отруїтися. Вдихання летких компонентів, які входять до складу трупної отрути, дуже токсичні та викликають:

  • нудоту та блювання;
  • порушення в роботі органів дихальної системи, включаючи задишку;
  • сильний головний біль аж до втрати свідомості;
  • кашель;
  • пронос;
  • підвищення температури тіла;
  • загальну слабкість;
  • судоми.

Тривалий контакт з токсинами може навіть викликати летальний кінець.

Замовити послугу

Скільки трупний запах може залишатися в приміщенні?

У будинку, квартирі або будь-якому іншому типі житлового об'єкта сморід від трупа залишається дуже довго, і звичайним провітрюванням або вологим прибиранням поверхонь його не позбутися. Сила міазмів залежить від:

  • розмірів тіла померлого;
  • часу, який труп після смерті перебуває у квартирі;
  • матеріалів та поверхонь у будинку, на яких можуть зберігатися продукти трупного розпаду.

У разі, якщо труп у будинку знаходився не понад добу, у вас є всі шанси уникнути звернення за послугою професійної дезодорації та прибирання. Вам достатньо випрати всі речі, які могли просочитися трупними токсинами, провітрити приміщення та провести в ньому генеральне прибирання.

Якщо труп тривалий час перебував у будинку, зверніться до компанії «Ліквідатор» за спеціальною обробкою від трупного запаху. Єдиний варіант позбавлення міазмів – це нейтралізація компонентів трупної отрути за допомогою розчинів слабких кислот. Така обробка знищить бактерії, які є джерелом біологічного зараження приміщення, і аромат повторно не з'явиться.

Варіанти видалення трупного запаху

У домашніх умовах самостійно позбутися такого роду смороду непросто, але хоча б спробувати можна. Плюс не всі мають змогу вдатися до послуг професіоналів.

izb-trup-zapah-0.jpg

За допомогою яких засобів можна вивести трупний запах? Для дезінфекції підходять:

  1. Оцтова кислота. Ця речовина – чудовий нейтралізатор аромату. До того, водний розчин оцту знищує бактерії, які провокують появу трупного запаху. Для обробки варто підготувати робочий розчин речовини у пропорції 1:5 з водою, а потім обробити всі поверхні, які безпосередньо контактували з тілом померлого. Пам'ятайте, що вдихання великої кількості оцтової пари також шкідливе для здоров'я, тому потрібно користуватися засобами індивідуального захисту.
  2. Сода – за її допомогою можна обробити місця, які безпосередньо є джерелом неприємного запаху. Плюс застосування соди полягає в тому, що вона допомагає впоратися з бактеріями й заразом дезінфікує всі поверхні. З метою обробки приміщення від трупного запаху потрібно до теплої води домішати соду в пропорції 1 до 1. Також соду можна додатково насипати в місця, де лежав труп, і залишити як мінімум на добу.
  3. Вугілля – це натуральний абсорбент, який поглинає неприємні запахи. Щоб з його допомогою знищити трупний сморід, шматочки деревного вугілля потрібно розкласти по всьому приміщенню. Поступово міазми повністю зникнуть.
  4. Розчин марганцівки – це чудовий варіант для обробки заражених місць. Водний розчин речовини дезодорує приміщення від трупних міазмів та дезінфікує його.
  5. 3%-ний перекис водню підходить для знищення хвороботворних бактерій, оскільки руйнує їх на молекулярному рівні.
  6. Формалін – стандартний засіб, який застосовують у моргах для усунення трупного запаху.

Замовити послугу

Крім обробки житла потрібно відразу викинути всі предмети, які знаходилися в безпосередньому контакті з трупом. Це стосується й меблів, якщо померла людина виявлена на дивані, кріслі чи ліжку.

У складних випадках, якщо труп перебував у закритому приміщенні тиждень і більше, для усунення смороду потрібно провести комплексний ремонт – аж до зняття покриття зі стін та підлоги, та подальшим нанесенням на цеглу чи бетон дезінфікуючих розчинів.

Як проводиться обробка від трупного запаху?

Повністю позбутися запаху реально за допомогою повної дезінфекції. Якщо трупний аромат у приміщенні занадто сильний і задушливий, не допоможе ні прибирання, ні провітрювання, ні використання засобів для чищення з інтенсивним запахом.

Знищить усі віруси та бактерії, які провокують поширення трупного запаху, лише повна дезінфекція та дезодорація приміщення. Нею і займаються фахівці компанії «Ліквідатор».

izb-trup-zapah-1.jpg

Вони застосовують кілька методів боротьби з поширенням трупного запаху, а саме:

  1. Фізико-технічна обробка об'єкта – прибирання та дезінфекція за допомогою пароочисників та ультрафіолетових ламп. Додатково забираються сліди розкладання тіла, виносяться меблі та демонтується внутрішнє оздоблення стін та підлоги.
  2. Біологічна – фахівці усувають джерело трупного запаху, а також застосовують засоби для усунення наслідків від розкладання трупа.
  3. Хімічна – приміщення обробляється сильнодіючими хімікатами на основі хлору та спиртів. Особлива увага приділяється місцям, які безпосередньо контактували з частинами тіла померлої людини.

Співробітники нашої компанії всі роботи з видалення трупного запаху проводять у спеціальних захисних костюмах, з використанням рукавичок та респіраторів. По завершенню спецобробки житло залишається закритим на наступні 24 години.

На запит клієнта в приміщенні проводиться дезодорація сухим туманом. Вона усуне запах від дезінфікуючих засобів, а також наповнить житло приємним ароматом. З питаннями щодо усунення трупного запаху звертайтесь до менеджерів компанії «Ліквідатор».

Замовити послугу

Вдячні за ваш відгук.

Залишити коментар і рейтинг

Оператор надасть вам консультацію та запише вас на обробку.

Приїзд дезинфектора в точно узгоджений день і час

Надання дозвільних документів, та укладання договору

Обробка, в залежності від ступеня зараження та методу 15-40 хвилин

Відгуки про компанію СПК Ліквідатор з Google карт