Безпека населення або куди поділася сес?

Безпека населення або куди поділася сес?

Безпека населення або куди поділася сес?

Безпека населення або куди поділася сес?

Основний державний орган, відповідальний за санітарний і епідеміологічний стан країни, офіційно припинив своє існування ще на початку 2012 року. З чим це пов'язано, і як обернеться ситуація, що склалася для людей?

ЛІКВІДАЦІЯ СЕС ЯК СТРУКТУРИ

Прагнення до європейського рівня життя призвело до реформ і в галузі санітарної безпеки. Так, згідно з чинним законодавством, служба СЕС була закрита, а її повноваження та функціональні обов'язки розподілені між наступними структурами: тепер за епідеміологічний нагляд і контроль відповідальне Міністерство охорони здоров'я, а безпеку харчових продуктів регламентує Мінагрополітики. Таким чином, санітарна служба не повністю припиняє своє існування, а включається в єдину систему біологічної безпеки.

Одні представники влади категорично не згодні з ліквідацією (реорганізацією) санітарної служби України. На їхню думку, багаторічна система контролю була хоч і корумпованим, але при цьому - ефективним знаряддям, стримуючим масові спалахи інфекційних захворювань та епідемій. Інші політики, навпаки, переконані в тому, що санітарно-епідеміологічні станції - це пережиток радянського минулого, який потрібно прибрати з державної структури, а їх функції розподілити між іншими підрозділами охорони здоров'я.

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ, ЯКЩО НЕМАЄ СЕС?

Так чи інакше, «наступникам» СЕС буде потрібно чимало часу для відпрацювання та затвердження нових методик і засобів контролю. І, здавалося б, відсутність регулярних перевірок має тішити підприємців і керівників. Однак є й інша сторона медалі: тепер тільки на них лежить відповідальність за санітарний стан і безпеку співробітників. Турбота про належну епідеміологічну обстановку може бути вирішена шляхом звернення в приватні структури, які професійно займаються проблемами поширення інфекційних захворювань, боротьбою з комахами і гризунами і т. Д

Вимоги СЕС до стану приміщень, складів, транспорту актуальні і зараз, адже вони спрямовані на підтримку безпечної обстановки в країні, незважаючи на структурні зміни. Основні напрямки, раніше контрольовані санітарними службами, це:

• санітарно-гігієнічні заходи;

• епідеміологічний контроль;

• дезінфекційні процедури.

Спеціалізовані служби надають повний спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням належного санітарного стану приміщень. До переліку заходів входять дезінфекція, дератизація (боротьба з гризунами), дезінсекція (боротьба з комахами), а також фумігація і дезодорація.

Санітарно-профілактична компанія Ліквідатор пропонує комплексне рішення будь-яких проблем, пов'язаних з санітарною обробкою, в приміщеннях житлового і нежитлового фонду. Наші дії спрямовані на підтримку чистоти і збереження здоров'я. 

Вчасно проведені заходи по знешкодженню хвороботворних мікроорганізмів, гризунів, комах та інших шкідників, дозволять вам уникнути серйозних проблем, а також підвищити ефективність роботи в цілому.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок