Пест-контроль: коли профілактика ефективніше будь-яких інших заходів

Пест-контроль: коли профілактика ефективніше будь-яких інших заходів

Пест-контроль: коли профілактика ефективніше будь-яких інших заходів

Пест-контроль: коли профілактика ефективніше будь-яких інших заходів

Кожному підприємству необхідно дотримуватися санітарних норм, щоб не становити загрозу для життя людини. Недотримання правил може призвести до того, що виробництво буде на час призупинено або припинено зовсім. Для того щоб відповідати нормам якості, потрібно стежити за станом свого приміщення. І якщо вам здається, що встежити за всім неможливо, просто скористайтеся послугами компанії Ліквідатор.

Для комплексу заходів, що здійснюються для дотримань норм санепідемстанцій, є термін - пест-контроль. Він включає в себе повне знищення шкідників на території підприємства, а також запобігання їх появи і розмноження. Всі роботи ретельно документуються, а після виконання записуються в звітах.

ЩО ТАКЕ ПЕСТ-КОНТРОЛЬ?

Програма pest-control відрізняється від звичайних процедур дератизації та дезінсекції тим, що точно відповідає державним нормам. Таким чином, ви віддаєте значний фронт робіт фахівцям і позбавляєте себе від безлічі клопоту. Якщо дератизація та дезінсекція закінчується на повне знищення всіх шкідників, то пест-контроль на цьому не зупиняється. По завершенню робіт фахівці регулярно оглядають територію і відразу застосовують заходи при перших ознаках появи комах, гризунів, плісняви ​​та подібного. Крім того що прибираються вже існуючі осередки шкідників, під час пест-контролю додатково вивчається об'єкт і шукаються способи усунення зон з великим ризиком появи гризунів і комах. Тут на допомогу приходять фахівці з області зоології, орнітології, інженери, дезинфектології і ін. Їх знання дозволяють розробити відповідний план щодо дотримання санітарних норм.

Використовуючи pest-control, можна значно скоротити втрати зерна і продуктів харчування, уникнути псування товару і проблем з державними організаціями. 

Програма пест-контролю від Ліквідатора включає в себе:

• ретельний огляд території на предмет появи осередків шкідників і комах;

• підрахунок популяції шкідників, а також розробка комплексу заходів по їх усуненню;

• профілактичні заходи в місцях з високим ризиком появи гризунів і комах (поліпшення вентиляції, усунення вогкості і багато іншого);

• надання звітів з повним переліком робіт і використовуваних препаратів;

• ретельна дезінфекція та санітарна обробка приміщень;

• постійний контроль території після проведених заходів по знищенню шкідників.

ВАРТІСТЬ ПЕСТ-КОНТРОЛЮ СКЛАДАЄТЬСЯ, ВИХОДЯЧИ З ТАКИХ ФАКТОРІВ:

1. Стан об'єкта на момент аналізу - виконання санітарних норм, відсутність або наявність проблемних зон. Ціна безпосередньо залежить від занедбаності будівлі.

2. Вибрані послуги. Ми розробляємо різні пакети послуг, щоб наші клієнти могли платити тільки за те, що їм дійсно потрібно.

Фахівці Ліквідатора мають в своєму арсеналі всі необхідні інструменти для повного контролю обстановки на вашій території. В наявності є сучасні генератори туманів, потужні отрутохімікати і спецтехніка. Пест-контроль може застосовуватися в будь-яких приміщеннях, незалежно від планування, обробки і ремонту.

ПЕРЕВАГИ ПЕСТ-КОНТРОЛЮ

Завдяки своєчасній профілактиці у наших клієнтів є можливість заощадити свої кошти. А все тому, що профілактичні роботи обходяться набагато дешевше, ніж повний комплекс заходів щодо усунення вже існуючих проблем з гризунами та комахами.

Пест-контроль давно став послугою, яку активно замовляють різні підприємства. Компанії, які використовують пест-контроль в Києві і інших великих містах, відзначають, що так стало набагато простіше дотримуватися всіх санітарних норм і вести контроль навіть за великою територією. Користуючись пакетом послуг від Ліквідатора, ви можете бути впевнені, що різних шкідників на вашому виробництві не буде.

Ліквідатор надає тільки якісні і сертифіковані послуги. Звертаючись до нас, ви отримуєте детальну консультацію з усіх питань, точну документацію і роботу, виконану в строк. 

Телефонуйте нам і забезпечте собі повноцінний захист від будь-яких факторів, які можуть негативно вплинути на робочий процес вашої компанії.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок