Чи можна перемогти щурів своїми силами?

Чи можна перемогти щурів своїми силами?

Чи можна перемогти щурів своїми силами?

Чи можна перемогти щурів своїми силами?

Були часи, коли співіснування з гризунами ніяк не заважало людині. Надаючи деякі послуги, допомагаючи в побуті, і навіть у чомусь приносячи користь, щури та миші певний час невимушено були сусідами з людиною. Втім, в епоху чуми, коли щури та інші гризуни сприяли поширенню цієї смертельної хвороби, сусідські відносини між людиною і гризунами безповоротно зіпсувалися.

Тому що йде в ногу з часом світі проблема позбавлення від даних переносників хвороб стоїть досить гостро, адже їх кількість велика, і вони невпинно знаходять лазівки, які дають їм завдавати шкоди здоров'ю і майну людей. Відповідно, усунення гризунів - потрібна послуга для безлічі компаній з різною спеціалізацією.

Швидкість розмноження гризунів змушує нас забути про аматорські способи боротьби з ними, тому що так можливо винищувати пацюків занадто тривалий час, при всьому при цьому ні на крок не наблизившись до бажаного ефекту.

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що коти-мишолови - вигадка, який присутній лише в мультиках на зразок «Том і Джеррі». Ні, кішка або кіт, дійсно, може вирішити проблему з гризунами - спробуйте обов'язково. Не дарма в давнину саме коти вважалися основним методом захисту осель від паломництва гризунів.

Черговим способом, який знали ще наші предки, вважається мишоловка. Простий механізм надасть вам допомогу в позбавленні від щурів і мишей за умови, що їх чисельність ще не встигла зрости до страшних масштабів. Прийомом, який спочатку застосовують майже всі люди, які зіткнулися з навалою гризунів, є використання спеціальних речовин проти щурів і мишей. У продажу є велика кількість різновидів отрути, за допомогою якої можна спробувати самому позбутися непрошених гостей.

Щури, що відносяться до величезного роду мишей, - противні і досить небезпечні гризуни. Вони можуть завдавати відчутної шкоди, поїдають і псують продукти, різні непродовольчі товари, пошкоджують проводку. Щури можуть переносити збудників багатьох небезпечних хвороб (наприклад, сказ, чума і тиф).

Найбільше поширення мають сірі пацюки, які живуть в норах. Вони можуть утворювати групи з великою кількістю особин. Приносять потомство сірі гризуни в усі пори року. Орієнтовно один приплід дорівнює 7-9 щурятами, причому самка здатна наплодити і 10-15 дитинчат.

Боротьба з цією напастю рідко проходить з успіхом, не дивлячись на те, що людина вигадала масу прийомів усунення та відлякування даних гризунів. Способи боротьби з пацюками

У разі, якщо ви прийняли рішення знищити щурів без чиєї-небудь допомоги, то використовуйте безліч способів боротьби. Всі вони діляться на 2 категорії. 1-ша з них включає способи, націлені на усунення гризунів якимось методом. Способи 2-ої категорії націлені на відлякування щурів.

Фізичний метод боротьби з пацюками має на увазі використання крисоловок і всіляких пасток. Є ризик, що боротьба з гризунами за допомогою крисоловки затягнеться на тривалий час. Ці шкідники підступні і обачні. У разі, коли в ваш будинок або ж льох пробралася 1 щур, то зловити її ви, напевно, зможете. Але, якщо йдеться про ціле щуряче сімейство, то пастка або крисоловка не вирішить проблему повністю.

Біологічний метод усунення щурів, коли в справу вступає кішка, зараз виробляє слабкий ефект. Регулярно ЗМІ сповіщають про напади щурів на кішку (або кота). Це означає, що гризуни стали відчувати себе сміливіше і нахабніше.

Також часто використовується хімічний метод усунення щурів, що має на увазі отруєння гризунів всілякими отруйними препаратами. У справу йдуть суміші, порошки, брикети, розчини, пасти. Проблема даного способу в тому, що пацюки досить швидко виробляють імунітет до якого-небудь отрути. Пам'ятайте про те, що використовувати вдома отруйні препарати, якість яких може піддаватися сумніву, потрібно з обережністю. Щоб відлякувати щурів, застосовують спеціальні прилади з ультразвуком. Даний спосіб хороший з точки зору екології . Хоча, коли ви перестаєте застосовувати ультразвукові відлякувачі, є ймовірність, що гризуни повернуться в приміщення.

Наша компанія, що спеціалізується на знищенні гризунів, надає послуги, що включають цілий ряд заходів по винищенню мишей і щурів. Дератизація, зроблена професіоналами, позбавить вас від гризунів будинку, на підприємстві або складі. Знищення щурів нашими фахівцями виконується згідно Санітарно-епідеміологічних правил і з забезпеченням повної безпеки.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок