Потрібна ефективна дератизація?

Потрібна ефективна дератизація? звертайтеся в ліквідатор!

Потрібна ефективна дератизація?

Потрібна ефективна дератизація?

Навіть найпривабливіший ресторан або кафе можуть зіпсувати гризуни, які до того ж є переносниками небезпечних захворювань. Вони є частими мешканцями сирих темних приміщень, таких як підвали або комори, тому з цією проблемою також можуть стикатися мешканці приватних будинків або квартир. Важливо швидко позбутися від «непроханих гостей», оскільки щури і миші відрізняються високою плодовитістю, і вже через деякий час весь простір буде зайнято їхніми гніздами. 

Тут на допомогу прийде комплекс заходів, спрямований на повне знищення гризунів, - дератизація. Якщо вам потрібна дератізація приміщень, компанія Ліквідатор пропонує зробити всю неприємну роботу за вас. Команда дезінфекторів підбере найкращий засіб для повного знищення щурів і мишей.

МЕТОДИ ДЕРАТИЗАЦІЇ

Метод дератизації визначається, виходячи з типу приміщення, щоб не пошкодити обробку або меблі. Виділяють кілька видів дератизації:

• Хімічний є найпоширенішим, оскільки має високу ефективність в боротьбі з гризунами. Використовуючи потужні отрути - ратицидів, можна в короткі терміни знищити навіть велика кількість мишачих і щурячих гнізд. Яд додається в харчові приманки, зроблені з круп або харчових паст, а також в місця рясного скупчення гризунів - нори, стежки, сміттєві ящики, мішки з одягом і ін. В деяких випадках застосовують газацію - заповнення приміщення отруєним газом. За допомогою хімічного методу часто проводиться дератизація складів, підвалів і підсобних приміщень.

• Механічний метод відрізняється простотою і доступністю - мишоловку або капкан можна купити в будь-господарському магазині. Однак він малоефективний в боротьбі з великою кількістю гризунів. У більшості випадків даний метод застосовується в якості додаткового, щоб знищити окремі особини мишей і щурів, які змогли уникнути дії отрут. Перевага даного способу дератизації полягає в тому, що він абсолютно нешкідливий для людини і ніяк не впливає на стан приміщення.

• Дератизація в кафе, їдальнях, ресторанах та інших приміщеннях, де не можна використовувати отруєні речовини, відбувається з використанням нешкідливих спецзасобів. Це називається фізичним методом. Для дератизації застосовуються потужні генератори, що виробляють ультразвук. Випромінюваний ультразвук повністю проганяє гризунів

Перераховані методи дератизації можуть комбінуватися і застосовуватися одночасно. Все залежить від приміщення і кількості гризунів.

ПРОЦЕС ПОВНОЇ ЛІКВІДАЦІЇ ГРИЗУНІВ

Фахівці нашої компанії починають свою роботу з оцінки приміщення. Правильно підібраний метод дератизації не шкодить обробці, меблів, предметів освітлення. Разом з дератизацією рекомендується проводити відразу і процедуру дезінфекції, щоб повністю знищити мікроорганізми, що залишилися після життєдіяльності мишей і щурів. Після першого виїзду на місце підбирається оптимальний комплекс заходів і зручний для клієнта час. Оскільки ми працюємо без вихідних, то дератизацію можна провести в будь-який день, коли приміщення буде використовуватися по мінімуму.

Щури і миші мають дуже сильний інстинкт самозбереження, тому дератизація «своїми силами» може не принести бажаного результату через неефективність приманок. За рахунок сильно розвиненого нюху, гризуни можуть легко відчути отрута, і всі зусилля будуть марними. Завдяки нашим фахівцям ви назавжди забудете про те, хто такі щури і миші. Ми використовуємо тільки якісні приманки і сильнодіючі отруйні речовини.

Компанія Ліквідатор надає наступні послуги дератизації для малого і середнього бізнесу

• повна ліквідація гризунів і їх місць проживання

• подальша дезінфекція приміщення для усунення хвороботворних мікробів

• профілактичні заходи щодо запобігання появи гризунів у виробничих приміщеннях і на прилеглих ділянках

•  додаткова дезінсекція (знищення комах).

Нашими послугами можна скористатися в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одеси, Миколаїві, Херсоні та Кривому Розі. Ми надаємо повну консультацію з питань проведення дератизації, а також підберемо для вас найдієвіший комплекс заходів.

Звертайтеся до нас сьогодні, щоб гризуни не зіпсували вам життя завтра.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок