Меню

Як позбутися від комарів на ділянці: перевірені способи

Знищення комарів на дачній ділянці: всі робочі способи боротьби

Автор: Редакция Ликвидатор Як позбутися від комарів на ділянці: перевірені способи

Будемо відверті: спека і пил не викликають такого явного роздратування, а ось комарі, що є сусідами з вами влітку, стають справжнім жахом. Дзижчання (вкрилися мурашками?), Почервоніння, свербіж, хвороби – приємного від спілкування з комахами мало. Щоб уникнути наслідків, заздалегідь подбайте про захист. Пропонуємо топ способів, які гарантовано забезпечують щасливий відпочинок на природі.

Заздалегідь забезпечте ділянку

Ви – щасливий власник дачі або приватного будинку? Про нав'язливості комарів знаєте не з чуток. Як боротися з комахами? Перший крок – максимально не допустити їх появи. Для цього:

  • Обмежте контакт комарів з водою. Водойми, бочки, відра та інші відкриті ділянки – ласий шматочок для летючої живності, оскільки у воді вони відкладають яйця. Накривайте такі місця сіткою, плівкою, кришками та часто міняйте воду.
  • Позбавтеся густих заростей на ділянці. Комарі уподобають вологу, що не просихає, ґрунт, чагарники та зарослу бур'янами грядку та прийдуть до вас поживитися.
  • Посадіть на ділянці правильні рослини та дерева. Шкідливих комах відлякують запахи бузини та бузку, горіха, герані, базиліка, м'яти, розмарину і помідорів. Оточивши себе правильними рослинами, ви більше не згадаєте про нав'язливих комарів.

До цих порад вдавайтеся заздалегідь, до початку теплого сезону. Що робити, якщо літо вже настало? Боротьба з комарами в будинку може проводитись й іншими способами.

Замовити послугу

Запасіться народними засобами

Наші бабусі стверджували: комарів відлякують різкі запахи. Деякі радили натертися потрійним одеколоном, а інші говорили про ефективність масла гвоздики. Ми зібрали найбільш ефективні способи. Спробуйте:

  • Ванільний екстракт. Кілька крапель на зап'ястя, вигини ліктів, колін, шию – комахи облітають вас стороною. Можете додавати екстракт в улюблений крем для тіла.
  • Лимон + гвоздика. Забули вдома фумігатор, але прихопили лимон? Розріжте фрукт навпіл і густо вставте в нього гілочки гвоздики. Отриманий засіб покладіть на стіл або біля ліжка. Це також ефективний спосіб боротьби з комахами у квартирі.
  • Хвоя. Після приготування шашликів або інших страв на мангалі, киньте в багаття ялинові шишки або гілки.
  • Ароматерапія. Комарів відлякує запах евкаліпта, анісу, камфори, лаванди та кедра. Якщо немає спеціального агрегату, заздалегідь капніть засіб на звичайну лампочку. Приміщення під надійним захистом!
  • Оцтовий або цитрусовий спрей. Створіть репелент самостійно – налийте в пляшку з пульверизатором суміш оцту і води або соку лимона з водою в пропорції 1: 2. Отриману суміш періодично розпилюйте на шкіру.

Який засіб вибрати щоб позбутися комарів у квартирі чи будинку? Тут допоможе практика – уявіть себе дослідником, якому належить провести науковий експеримент. Щодня пробуйте новий засіб та перевіряйте ефективність. Щоб було цікавіше, діліться результатами з нами в коментарях.

Обирайте сучасні способи захисту

Прагматичні люди народним засобам не довіряють, а ось новітнім розробкам – цілком. Навіщо випробовувати бабусині способи, якщо можна піти і придбати потрібний захист? З чим не можемо не погодитися.

Якщо ви з-поміж таких людей (або сумніваєтеся), прочитайте інформацію про надійні сучасні засоби. До них відносяться:

Захисні спреї або креми. Тут все просто – придбали в аптеці, розпорошили на шкіру або намазали та вирушили гуляти. Відзначимо: такі методи ефективні, однак вимагають регулярного оновлення. Обов'язково ознайомтеся зі складом, інструкцією. Мінуси репелентів – ризик виникнення алергії, несумлінність фірм-виробників (не вся продукція дійсно захищає від комарів).

Хімічна обробка. Існують спеціальні засоби, якими зрошують ділянки та житлові/нежитлові приміщення. Концентровану рідину для обробки присадибної ділянки можна придбати в магазині. Для її правильного використання виробник радить підключити садовий шланг з діаметром ½ та встановити клапан у положення «On». Після слід рівномірно розпилити засіб на ділянці. 

Засіб підходить для обробки газонів, терас, парків, тощо. Процедура може проводитися лише у безвітряну, сонячну погоду. Також цю процедуру довіряють спеціальним службам, найкраща серед яких – «Ліквідатор». Обробка дієва: комах не видно все літо. Перевірте досвідченим шляхом!

Спіралі. Якщо хочете посидіти ввечері в альтанці, придбайте спеціальну спіраль. Підпаліть і залиште тліти: отруйна речовина відлякає комаха. Мінуси кошти – не завжди приємний запах, дим може потрапити в очі.

Фумігатори. Природний захист приміщень в нічний час. У фумігатор вставляєте спеціальну таблетку або флакончик з рідиною. Надійний засіб, випускається з ненав'язливим запахом або без.

Ультразвукові відлякувачі. Бувають стаціонарними та переносними. Перші нагадують старовинні лампи, які розміщуються на ділянці або в приміщенні. Другі схожі на дармовис – їх носять з собою. Про ефективність засобів ведуться суперечки.

Замовити послугу

Використовуйте пастки

За відгуками дачників, найбільш результативний спосіб для захисту від укусів комарів - спеціальні пастки. Вони бувають тепловими, водяними, пропановими, вуглекисло-газовими та саморобними. Продається і дешевший вид – стрічка.

Принцип дії, як і у мухоловок – липка середа, яка приваблює дзижчать. Чи можна з її допомогою позбутися комарів? Самі розумієте: ефект сумнівний.

Найбільш дієвими та недорогими вважаються ультрафіолетові пастки – спеціальні лампи, привертають увагу комах. Комар не може протистояти спокусі: летить на світло, потрапляє в пастку та гине.

Плюси ультрафіолетових ламп очевидні, це:

  • екологічний засіб;
  • безпечно для людини та домашніх тварин;
  • використовується на вулиці та в приміщенні;
  • служить декілька років;
  • може замінити вуличний ліхтар.

Використовувати пастку просто – повісьте в потрібному місці та насолоджуйтеся перебуванням на природі та спілкуванням з близькими без нав'язливого дзижчання та укусів.

Вибір методу за вами. Не нехтуйте засобами захисту: неприємний свербіж від укусів – пів біди. Комарі – переносники небезпечних захворювань, тому важливо уникати будь-якого контакту.

В чому перевага професійної обробки?

Віддаючи перевагу професійній обробці, ви суттєво зекономите час, оскільки для знищення комах достатньо одного виклику. Навіть при використанні концентрованих засобів від комарів з магазину вам доведеться систематично повторювати обробку, адже ви навряд знищите за раз усі гнізда шкідників. 

Професійний дезінсектор уважно вивчає ділянку перед обробкою та виявляє усі місця концентрації комах. Крім того, використовує сильнодіючі професійні засоби та техніку, які неможливо придбати самостійно. Саме такі методи гарантують найкращий результат на тривалий час. 

Розгубилися і не знаєте, який вид захисту вибрати? Звертайтеся до нас за консультацією: з радістю відповімо на питання і допоможемо визначитися!

Замовити послугу

Вдячні за ваш відгук.

Залишити коментар і рейтинг

Оператор надасть вам консультацію та запише вас на обробку.

Приїзд дезинфектора в точно узгоджений день і час

Надання дозвільних документів, та укладання договору

Обробка, в залежності від ступеня зараження та методу 15-40 хвилин

Відгуки про компанію СПК Ліквідатор з Google карт