Знищення тарганів без шансу на повернення

Знищення тарганів без шансу на повернення

Знищення тарганів без шансу на повернення

Знищення тарганів без шансу на повернення

Таргани ніколи не були приємними сусідами, тому природне бажання будь-якого мешканця будинку - швидше їх позбутися. Здавалося б, сьогодні на ринку представлено безліч засобів по боротьбі зі шкідниками, проте на ділі жодна з них не може бути достатньо ефективним. Велика частина з них успішно бориться з дорослими особинами, проте не впливає на личинки. В результаті - таргани з'являються знову.

Таргани є досить живучими комахами, тому з часом у них може виробитися імунітет проти будь-якої отрути. Всупереч існуючій думці, що вони можуть з'являтися тільки в антисанітарних умовах, з цим лихом можуть зіткнутися мешканці чистих і доглянутих будівель. Причиною тому можуть бути міграція тарганів від сусідів, залишена їжа та ін. Особливо складно вивести тарганів з кухонь ресторанів і кафе, де постійно зберігаються залишки їжі. Однак немає причини для занепокоєння - дезінсектор Ліквідатора легко впорається з противником.

ЕФЕКТИВНА БОРОТЬБА З ТАРГАНАМИ

Ефективна боротьба з тарганами включає в себе використання тільки професійних засобів. Навіть в домашніх умовах використання звичних отрут, як крейда або дихлофос тільки відтягує рішення проблеми, оскільки таргани дуже швидко адаптуються до нових умов життя. Уже через кілька днів вони зможуть обходити розставлені пастки і ховатися від аерозолів. До чого вони не будуть готові, так це до команди професіоналів з потужним обладнанням.

Для того, щоб знищення тарганів було максимально ефективним, потрібно провести цілий комплекс заходів. Ліквідатор виконує такий обсяг робіт:

• виїзд до замовника для проведення аналізу ситуації та оцінки кількості шкідників на проблемних ділянках;

• підбір препаратів і обладнання;

• обробка ділянки потужними отрутохімікатами;

• оцінка отриманого результату

Використані отрутохімікати не шкодять здоров'ю людини, проте повністю паралізують органи комах. На відміну від домашніх засобів, вони не мають запаху і швидко вивітрюються. Незважаючи на це, рекомендується на час залишити приміщення. Для того щоб не викликати незручностей або зупинку робочого процесу, дезінсекцію можна призначити на будь-який зручний час.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

Служба по виведенню тарганів Ліквідатор гарантує якісний результат. Ми не тільки проводимо роботи з винищування шкідників, а й надамо повну консультацію, щоб комахи не з'явилися знову.

Найголовніший пункт - це стежити за залишками їжі. Впали крихти, шматочки, що потрапили в щілини плінтусів - все це знак для шкідливих комах, що ваш будинок є комфортним місцем для їх проживання. До цього можна додати воду в раковинах і капаючі крани, адже вони служать відмінним джерелом води. Позбавити тарганів комфорту просто - зберігайте хліб у хлібниці, а залишки їжі в контейнерах. Допомагає також регулярне прибирання з використанням миючих засобів.

Наступний крок - визначити потенційні місця проживання шкідників. Це можуть бути щілини в плінтусах, простір під шпалерами або за меблями. Такі ділянки краще ізолювати ще під час ремонту. Без їжі і комфортного житла - жоден шкідник не прийде до вас.

Якщо ви шукаєте надійний метод, щоб позбутися від тарганів - сміливо телефонуйте нам. Багаторічний досвід роботи дозволяє дезінсекторам провести всі роботи, доставляючи мінімум незручностей клієнту.

Наші відмінні риси - професіоналізм і акуратність. Завдяки цьому ми можемо гарантувати якісний результат і нести відповідальність за виконану роботу.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок