Меню

Відповіді на питання про бліх

Тільки найкорисніше

Питання про бліх
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання про боротьбу з блохами, які нам найбільш часто задають наші клієнти. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Звідки в квартирі з'явилися блохи?
Відповідь: Блохи в квартиру найчастіше потрапляють з підвалів або горищ. Це тісно пов'язано з недобросовісним проведенням дератизації підвальних приміщень (знищення гризунів, на яких, в свою чергу, паразитують блохи). Голуби і інші птахи на горищах будинків приносять ті ж неприємності. Також бліх в квартиру в теплу пору року можна легко занести на одязі.
Блохи кусають людей?
Відповідь: Кусають. Блохи є комахами, і кров людини доводиться їм до смаку. Найчастіше блохи, на відміну від клопів, кусають за нижню частину тіла людини навіть в русі. Людина відчуває момент укусу, який приносить вельми неприємні відчуття і наслідки у вигляді свербежу та почервоніння слідів укусів. Щоб скоріше позбутися від цих мук фахівці рекомендують якомога швидше провести професійну дезінсекцію, яка забезпечить знищення всієї популяції комах у вашому приміщенні.
Як впливають укуси бліх на здоров'я людей?
Відповідь: Крім неприємного свербіння і можливої алергічної реакції на блошині укуси, ці комахи можуть стати переносниками смертельних для людини захворювань. Найбільш значимі і небезпечні збудники хвороб внаслідок укусу блохи - бактерії (чумна паличка, псевдотуберкулезних мікобактерія, збудник пастереллез, сальмонели, збудник туляремії та ін.), Віруси (гепатит В, С, збудники збудники миксоматоза і фіброми кролів, вірус кліщового енцефаліту та ін. ), найпростіші (трипаносоми і гемогрегаріни).
Які види бліх бувають?
Відповідь: Домашні блохи є найпоширенішим видом. У приміщення їх заносять собаки, кішки, миші або щури. Людська кров для них - цілком прийнятний варіант. Якщо тварина перебувала в квартирі всього лише кілька хвилин, то цього цілком достатньо для того, щоб паразити зіскочили з вовни на підлогу. Головним болем стають ці комахи для людей, що заїхали в придбане житло, в якому жили домашні тварини. Підвальні (земляні) блохи мають розмір від 1 до 5 мм і тому виявити їх дуже важко. Дуже люблять пил і потрапляють в квартиру з підвалу. У приміщенні вони ховаються в килимах, доріжках, ворсистої поверхні меблів. Завдяки цій особливості їх ще називають килимовими. Відрізняються від домашніх бліх тим, що не вміють стрибати дуже високо, тому вважають за краще жити на підлозі. У нашій країні зустрічається вкрай рідкісний вид паразитів - піщані блохи. Розмір їх становить всього лише близько 1 мм. Існують і постільні комахи, які живуть прямо на ліжку і мають світло-біле забарвлення. Ротовий апарат у паразитів колючо-сисний. Кров їм потрібна постійно, так як це у них основна їжа. Блоха, що кусає жертву, в цей момент впорскує під шкіру спеціальний фермент, який призупиняє згортання крові. Розмножуються паразити дуже швидко, тому, як тільки вони з'явилися в приміщенні, слід негайно почати боротися з ними. Самки можуть відкладати велику кількість яєць і якщо затягнути з процедурою очищення, то через деякий час вилупляться нові полчища кровопивців.
Чи можуть тваринні блохи передаватися людям?
Відповідь: Незважаючи на те, що кращими господарями для кровосисних паразитів є кішки, маленькі шкідники для угамування почуття голоду здатні атакувати і вкусити людину. Комахи короткочасно переселяються на людей, переслідуючи лише тільки цю мету. Розмножуватися і відкладати яйця вони вважають за краще в більш темних, вологих і теплих місцях. У підвалах, на сміттєвих звалищах, навіть в собачих будках блохи небезпечні для людини, так як здатні завдати болючий укус.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок