Меню

Відповіді на питання про комарів

Тільки найкорисніше

Питання про комарів
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання про боротьбу з комарами, які нам найбільш часто задають наші клієнти. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
У яких випадках варто замовити обробку території від комарів?
Відповідь: Якщо вам перестали допомагати народні методи боротьби з цими настирливими комахами, або на вашій ділянці є водоймище зі стоячою водою - це вагома підстава для виклику бригади дезінсектор. Комарі, особливо в південній частині України, можуть бути переносниками смертельних захворювань - малярії або лихоманки Західного Нілу. Щоб максимально вберегти себе і близьких від небезпеки варто провести обробку ділянки.
Чи працюєте ви на великих відкритих ділянках?
Відповідь: Наші методи дезінсекції дозволяють знищити навіть більшу колонію комарів на будь-якій території. Наші фахівці з необхідності проводять комплексну обробку ділянки. Вона дозволяє позбутися від комарів, які живуть у водоймах, траву і кущах. Якщо вас цікавить обробка великій території, зв'яжіться з нашими менеджерами - вони зроблять розрахунок підсумкової вартості послуг з дезінсекції.
Які методи обробки від комарів ви використовуєте?
Відповідь: Для комплексного знищення комарів нашими фахівцями використовуються спеціальні препарати, які забезпечують максимально стійкий ефект на грунті. Також ми використовуємо реагенти для водойм, вуглекислий газ, надійні приманки і пастки для комах. Їх застосування дозволяє за 1-2 сеансу обробки позбутися популяції комарів до кінця сезону.
Коли обробка від комарів є найбільш ефективною?
Відповідь: Скористатися послугами наших дезінсектор стоїть на початку теплої пори року, поки розмноження комарів не досягло свого піку. Чим колонія цих комах менше, тим більш реальними є шанси на їх остаточне знищення. У разі великої кількості комарів на ділянці варто повторити процедуру в середині літа. Найкраще викликати бригаду дезінсектор приблизно днів за 5 до свого приїзду в заміський будинок. Якщо мова йде про заміському комплексі для відпочинку - проводити обробку прилеглої території варто тоді, коли відсутні відвідувачі.
Як ви розраховуєте підсумкову вартість послуги зі знищення комарів?
Відповідь: Щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться обробка ділянки від комарів потрібно заздалегідь зв'язатися з нашими менеджерами. Вони розраховують ціну, виходячи із загальної площі території і того фактора, замовляли ви раніше у нас обробку. Також враховується тип препарату, який буде застосовуватися нашими фахівцями під час дезінсекції. Мінімальна вартість обробки 1 сотки становить від 100 грн.
Чи небезпечні дезінсекційних препарати, які ви використовуєте, для життя і здоров'я людини?
Відповідь: Всі засоби, які ми закуповуємо і використовуємо для знищення комарів, є безпечними і сертифікованими. Вони не завдають шкоди здоров'ю, єдина умова, яку потрібно дотримувати - це не перебувати на оброблюваної території безпосередньо під час роботи наших фахівців. На наступний день ви можете відпочивати на природі разом з дітьми.
Чи працюєте ви в вихідні дні?
Відповідь: Концепція роботи нашої компанії полягає в цілодобовому наданні допомоги нашим клієнтам. Якщо вам зручно замовити послуги дезінсекції у вихідні дні - для нас це не проблема. Зателефонувавши нашим менеджерам за номером телефону, вказаним на сайті, ви зможете уточнити вартість послуги - вона не буде перевищувати аналогічну вартість обробки від комарів в буденний час.
Що буде, якщо 1 сеанс обробки не дасть бажаного результату?
Відповідь: З боку компанії ми гарантуємо високу ефективність препаратів для дезінсекції, які ми використовуємо. Якщо ж результат 1 обробки вас не задовольнить або ж колонія личинок комарів виявиться занадто великий, ми готові провести її повторно. На кожну послугу з обробки від комах ми надаємо гарантію, так як для нас дуже важлива репутація нашої компанії.
Чи приймаєте ви замовлення на знищення комарів від підприємств?
Відповідь: Ми готові співпрацювати як з фізичними, так і з юридичними особами. З кожним клієнтом оформляється юридичний договір, в якому прописуються наші обов'язки, терміни проведення обробки і її вартість. Цей документ є основою для підтвердження нашої співпраці в разі, якщо вас не задовольнив результат роботи наших дезінсектор.
Чи дотримуєтеся ви санітарно-епідеміологічні норми в процесі роботи?
Відповідь: Кожен наш співробітник для виїзду на виклик укомплектовується спецодягом та індивідуальними засобами захисту. Для обробки ділянок від комарів ми використовуємо сучасне обладнання, яке відповідає всім європейським стандартам. Також ми проводимо інформаційні консультації клієнтів з питань профілактики появи комах-шкідників.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок