Знищення комарів

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення комарів


Комарі бувають:

⦁ кровоссальні. Це ті комахи, укуси яких викликають свербіння, роздратування і алергію.
⦁ великі комарі – длінноножкі, які ми чомусь називаємо «малярійним». Хоча до цього виду комарів він ніякого відношення не має. Ці комахи неприємні тільки зовні, ми не представляємо для них ніякого інтересу, так як харчуються вони тільки нектаром і росою.
⦁ інші види комарів не стають нашими неприємними сусідами і не заподіюють нам незручностей.


Не секрет, що найбільше від комарів страждають жителі невеликих літніх дачних будиночків, що знаходяться неподалік від озера або річки.

Ці комахи невпинно дошкуляють добропорядних громадян, не даючи їм із задоволенням проводити час на свіжому повітрі ввечері, а також нормально спати вночі. При цьому мало хто наважується звернутися за допомогою до фахівців, а даремно.

Адже саме професіонали здатні позбавити вас від постійного роздратування від писку комах і почісування укушених місць. Співробітники Ліквідатора прекрасно знають, що роблять, завдяки чому комарі перестають дошкуляти жителям обробленої ділянки.

Знищення будь-яких комах включає в себе і усунення личинок. Якраз через це самостійна дезінсекція рідко призводить до результату. Щоб дійсно усунути комарів на довгий час краще замовити послуги з дезінсекції в Харкові і інших містах, викликавши справжніх фахівців. Працівники Ліквідатора готові допомогти вам у вирішенні цієї проблеми в максимально стислі терміни і в будь-який зручний для вас час.


Сервіс

Наша компанія надає послугу по боротьбі з комарами (дезінсекція)

Проблема комарів актуальна завжди. Особливо в літню пору року поблизу великих водойм. Про цих комах людина за зиму, як правило, забуває, тому їх писк влітку стає особливо неприємним

Якщо вам знайома така проблема, то врахуйте, що простими способами комарів не побороти. Тут дійсно потрібен професійний підхід, після якого ваш відпочинок і сон стане спокійним як ніколи.

Дезінсекція комах на відкритих ділянках набагато складніше, ніж в закритих приміщеннях. Комарі, як відомо, в пошуках об'єктів для харчування здатні долати великі відстані: до 5 кілометрів включно.
Наша компанія з метою якісної дезінсекції проводить комплекс робіт, спрямованих на знищення комарів, обробляючи, в тому числі, високу мокру траву і прибережні зони водойм. Причому займаємося ми будь-якими ділянками - незалежно від їх виду і площі.

Для усунення докучливих комах фахівці нашої компанії використовують тільки найсучасніші і сертифіковані хімічні речовини. Вони допомагають знищити комарів швидко і без шкоди для людей і тварин. Ми працюємо як в Харкові і області, так і у філіях в Дніпропетровську, Києві, Маріуполі, Одесі, Львові, Кривому Розі, Ніколаєві, Херсоні та Полтаві  з єдиним контакт-центром.

Зателефонуйте нам, замовте дезінсекцію комарів у фахівців компанії Ліквідатор і спокійно спите з відкритим вікном навіть в теплі літні ночі!

Переваги:

  • спочатку професійні співробітники нашої компанії знаходять місце розмноження комарів;
  • так як найчастіше розглядаються комахи відкладають личинки на горищах і в затоплених підвалах, територія починає оброблятися саме з цих приміщень;
  • потім спеціальний засіб наноситься на місця посадки комах (стіни, стелі та інші схожі поверхні);
  • завершується все, як правило, установкою причини появи комарів, адже служить їх розмноженню найчастіше підвищена вологість (наприклад, витік опалювальної або водопровідної системи, засмічення каналізації, підтоплення ґрунтовими водами підвалу і інше).

Вартість послуги:

Кількість, площа Вартість за 1 одиницю, грн
від 1 до 25 соток від 100,00 до 200,00
від 26 соток до 1 га від 40,00 до 80,00
від 1 га до 3 га 3900,00
понад 3 га  від 2500,00

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок