Меню

Сертифікація співробітників по НАССР

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

18.09.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Сертифікація співробітників по НАССР

Будь-яка обробка приміщень, пов'язаних зі зберіганням харчових продуктів, повинна проводитися сертифікованими працівниками. Це необхідно, оскільки підхід до будь-якого типу обробки може відрізнятися в залежності від наступних факторів:

  • Температурний режим. Наприклад, перед проведенням дератизаційних робіт на харчових складах необхідно оцінити, який із способів буде ефективніше. Також співробітники повинні розібратися, опалювальне це приміщення чи ні, який в ньому рівень вологості. Ці дані знадобляться для подальшої успішної профілактики зараження гризунами в приміщеннях, де зберігаються харчові продукти.

  • Тип продукції. Ключовий момент при виборі способу обробки і хімічного засобу.

  • Матеріально-технічна база. Деякі автоматизовані системи, конвеєри можна піддавати дії хімікатів.

  • Тип приміщення. Закритим складах і приміщень під навісом необхідні різні методи обробки.

Ці та інші фактори відіграють вагому роль при проведенні обробки складських приміщень, де зберігається харчова продукція. Від вибору правильного хімікату і способу дезінфекції залежить подальша придатність складу для зберігання продуктів.

24 фахівці компанії «Ліквідатор» пройшли спеціалізований курс по системі менеджменту безпеки продуктів харчування, успішно склали іспит і отримали іменні сертифікати. Будь-який тип обробки харчових складів проводиться відповідно до стандартів міжнародної системи аналізу ризиків, небезпечних факторів і контролю критичних точок.

Довіряючи нам обробку приміщення, складу, де зберігаються або виготовляються продукти харчування, ви можете бути впевнені в ефективності дезінфекції, компетентності фахівців і безпеки проведених робіт.

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок