Як боротися з клопами

Як боротися з клопами

Як боротися з клопами

Як боротися з клопами

Маленькі комахи можуть стати джерелом великих проблем, якщо вчасно не вжити необхідних заходів. Боротьба з клопами - важке завдання, і народні рецепти не завжди дають добрий результат. Клопи обожнюють малоосвітлені місця, дістатися до яких вам буде дуже не легко.

ШУКАТИ І ЗНЕШКОДЖУВАТИ: ЯК БОРОТИСЯ З КЛОПАМИ

Клопи не такі прості, як можуть здатися на перший погляд. Те, що могло б назавжди вбити інший вид комах, на них ніяк не діє. Хлорка або розчин марганцівки безсилі перед такими шкідниками.

Якщо ви хочете виморозити свої речі або впевнені, що сильний потік пара або кип'ятіння вас врятують, то ви теж не праві. Клопи витримують сильні перепади температур, так само як і їх личинки. Щоб впоратися з напастю, потрібно звернутися за допомогою до професіоналів.

Ознаками появи клопів в квартирі або будинку можуть стати прояв почервоніння на шкірі, дрібні укуси, подразнення і свербіж, які не проходять. Дискомфорт можуть відчувати і домашні тварини, яких клопи також часто атакують.

Перевірте місця під матрацами, ліжком, в щілинах між підлогою, плінтусом та ін. Якщо ви помітите коричневі крапочки, які починають ворушитися, то терміново викликайте команду дезінсекторів.

БОРОТЬБІ З КЛОПАМИ В КВАРТИРІ: З ЧОГО ПОЧАТИ

• Боротьба з домашніми клопами. Для позбавлення від них необхідно обробити приміщення спеціальними речовинами з вмістом отруйних для клопів речовин. Сам процес обробки проходить протягом 10-15 хвилин, але захист від комах працює протягом трьох тижнів. При цьому вже через 5-8 годин Ви можете повернуться до своїх звичних справ.

• Боротьба з постільними клопами. Якщо ви помітили на постільній білизні дивні дрібні плями. Якщо на тілі з'явилися укуси і шкіра свербить - це означає, що в ліжку завелися клопи. Подібні шкідники можуть перетворити ваш нічний відпочинок в справжній кошмар. Важливо вчасно обробити спальне місце спеціальними безпечними для людини і домашніх тварин речовинами, які допоможуть позбутися від нових сусідів.

• Боротьба з пиловими клопами. Клопи можуть селитися не тільки в ліжку, але і в пилу, яка накопичується в найнесподіваніших місцях. Наші фахівці зможуть їх виявити і обробити самі затишні місця квартири або будинку. Ваше завдання в подальшому - більше часу приділяти наведенню чистоти в будинку, в першу чергу - прибирання пилу і дрібного сміття у важкодоступних місцях.

ЕФЕКТИВНА БОРОТЬБІ З КЛОПАМИ: СЛОВО ПРОФЕСІОНАЛАМ

Всі речовини, які використовуються для боротьби з комахами, безпечні для людини. На шкідників вони діють дуже швидко і на довго захищають приміщення від вторгнення непрошених гостей.

Наші фахівці використовують тільки сучасне обладнання і спеціальні захисні костюми. Ви можете на 100% бути впевненими в ефективності процедури. Ми даємо гарантію на свою роботу і турбуємося про ваш комфорт.

Відразу хочемо нагадати вам, що самостійне використання активних хімічних речовин для боротьби з шкідниками може завдати шкоди вашому здоров'ю. Недотримання техніки безпеки і спеціальних біологічних інструкцій призведе до появи небезпеки для здоров'я.

Не ризикуйте: зробіть правильний вибір, зателефонувавши нам і замовивши обробку приміщення вже зараз. Наші фахівці в лічені години допоможуть вам позбавитися від шкідників. Ми зможемо приїхати до вас максимально швидко. Зателефонуйте за вказаним номером, і консультант більш детально розповість про широкий спектр послуг, які пропонує наша компанія. Обробка приміщень здійснюється цілодобово.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок