Меню

Сусідські бджоли − як позбутися від них на власній дачі

Сусідські бджоли − як позбутися від них на власній дачі

Сусідські бджоли − як позбутися від них на власній дачі

Сусідські бджоли − як позбутися від них на власній дачі
Літні місяці - розпал життєдіяльності комах. Влітку бджоли літають, займаються активним збором нектару з квітів, дерев, чагарників. Але не завжди бджоли і оси доброзичливі до людей. Якщо у вас або ваших дітей є алергія на бджолину отруту, вам варто подумати над тим, як позбутися від сусідських бджіл чи ос без шкоди для здоров'я.

Важливість боротьби з осами і бджолами

Велику частину часу ці комахи миролюбні, але вони можуть проявити до людини або тварини агресію:
  • якщо ви потривожите їх гніздо - це стосується як диких ос, які літають на багатьох дачах, так і рою сусідських бджіл;
  • при загрозу їхньому життю під час збору нектару;
  • якщо ваш будинок або квартира розташовані на шляху їх маршруту літа або біля води;
  • в дощову погоду - вони стають дуже дратівливими, агресивними.

Особливо докучають ці комахи в період з липня по вересень - в цей час дозріває виноград, солодкі сорти яблук, груш. Нерідко перебувати на дачі при зборі фруктів стає не тільки нестерпно, але і небезпечно. Необхідно дотримуватися всіх запобіжних заходів, адже укуси цих комах провокують набряк, почервоніння ужаленого ділянки шкіри і найсильніший анафілактичний шок. Небезпечно сусідство з осами і бджолами для дітей, чия імунна система ще не готова до зустрічі з сильнодіючими токсинами в їх отруті.

Також ви перебуваєте в небезпеці, якщо на території дачної ділянки розташований відкритий водойму. Оси, бджоли дуже люблять перебувати біля води - в цьому випадку вам варто вживати серйозних заходів боротьби з цими комахами.

Основні способи відлякування бджіл і ос

Позбутися від цих непрошених гостей можна за допомогою таких запобіжних заходів як висаджування рослин. Йдеться про перцевої м'яти, лікарської календули, котовник котячий, гвоздиці, лаванди, меліси і полину. Інтенсивний запах, насичені ефірні масла цих рослин відлякують бджіл та інших комах, і в той же час не заподіюють їм шкоди. Також можна розвісити на кущах, деревах біля вуликів мішечки з нафталіном.

Зробити ос і бджіл млявими можна за допомогою диму - розпалювання багать невеликого розміру дозволить відлякати комах. До такого ж ефекту може призвести використання цитронеллова свічок. Їх можна розмістити як біля будинку, так і по всій території ділянки.

Щоб змінити маршрут літа рою бджіл через свою ділянку, можна побудувати суцільний паркан - його висота не повинна бути нижче 2-х метрів. Замість паркану можна висадити ряд чагарників, але потрібно буде почекати, поки вони доростуть до потрібної висоти.

Методи боротьби з осами і бджолами від компанії «Ліквідатор»

Наші співробітники мають великий досвід роботи, вони з легкістю впораються зі знищенням бджолиних, осиних гнізд, розташованих в чагарниках, дуплах дерев, на горищах, в землі і на балконах приватних будинків і квартир.
Для обробки об'єкта від комах ми вибираємо різні види хімікатів, в залежності від локалізації гнізда або вулика. Це може бути:
  1. Димова шашка, яка містить інтенсивну дозу інсектициду.
  2. Газ - для нього характерний більш різкий запах, велика сила впливу, частіше його застосовують для обробки відкритих ділянок.
  3. Емульсія - відсутність сильного запаху, низький рівень токсичності дозволяють використовувати її для знищення ос та бджіл в житловому будинку.
Самим позбутися бджолиного або осиного гнізда дуже складно - якщо щось піде не так, ви будете в небезпеці. Краще довірити цю роботу співробітникам компанії «Ліквідатор». Вони оперативно виїдуть на об'єкт в будь-який зручний для вас час і повернуть вашу сім'ю до звичного способу життя. Укуси ос, бджіл більше будуть вам не страшні - ми будемо на варті вашої безпеки!

Дізнатись більше про шершнів і ос

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок