Знищення клопів у Одессі без шкоди для здоров'я

Знищення клопів у Одессі без шкоди для здоров'я

Знищення клопів у Одессі без шкоди для здоров'я

Знищення клопів у Одессі без шкоди для здоров'я

Якщо ви хоч раз стикалися з клопами, то знаєте, наскільки це неприємно. Усупереч поширеній думці, що постільні клопи можуть з'являтися тільки в умовах повної антисанітарії, це не завжди так. Такий неприємний сюрприз можна виявити при переїзді в новий будинок або при купівлі нового дивана. В цьому випадку, щоб вивести постільних клопів, викликайте фахівців Ліквідатор в Одесі. 

ЯК ЗНИЩИТИ КЛОПІВ НАЗАВЖДИ?

Клопи, на відміну від тарганів і мурашок, мають досить сильний імунітет до інсектицидів, тому під час робіт ми використовуємо сильніші отрутохімікати. До того ж їх здатність до адаптації робить популярні отрути з кожним днем все менш ефективними. Оскільки клопи люблять мешкати в місцях відпочинку, як спальні, гостині і дитячі, комплекс заходів по їх усуненню не повинен шкодити здоров'ю людини. Оскільки інсектициди безпечні тільки, якщо дотримуються запобіжні заходи, має сенс звернутися по допомогу до професіоналів, що знають свою справу.

Для того, щоб позбавитися від клопів, необхідно точно встановити їх кількість і житло. Їх житлами можуть стати:

- постільне приладдя;

- подушки, матраци, м'які меблі;

- тріщини в плінтусах, щілини підлоги, простір під шпалерами;

- м'які іграшки і електроніка

При виявленні гнізд забудьте відразу про використання народних методів - вони малоефективні і дають комахам додатковий час для розмноження. Наші ліквідатори використовують тільки хімічний метод виведення комах. Це дозволяє знищити навіть лічинки клопів, що перешкоджає їх повторній появі. Якісна обробка ліжка і меблів повністю усуває проблему.

МЕТОДИ ЗНИЩЕННЯ КЛОПІВ

Комплекс заходів, які використовує "Ліквідатор", спрямований тільки на повне знищення клопів. Одеса, як курортне місто, з великою кількістю готелів і пансіонатів вже давно використовує наші послуги. В умовах жорсткої конкуренції треба ретельно стежити за виконанням санітарних норм, інакше можна втратити своїх клієнтів.

Перш ніж приступити до обробки фахівці Ліквідатора роблять огляд приміщення, щоб правильно підібрати дозування препарату.

Хімічний метод, який використовує "Ліквідатор" є обробкою зон інсектицидами потужної дії. Вони швидко вивітрюються і в короткі терміни повністю знищують засилля клопів. Проникаючи в організм комахи, вони чинять руйнівну дію зсередини. Хімікати ефективні навіть у важкодоступних місцях.

Більшість міст України в яких проводяться боротьба з клопами отримують повний комплекс послуг, а також детальну консультацію наших фахівців. Не витрачайте час на неефективні засоби, один дзвінок - і ми позбавимо вас від шкідників назавжди. Крім того, провести обробку приміщення ми готові в слушний для вас час. Якщо ви хоч раз стикалися з клопами, то знаєте, наскільки це неприємно.

Отримати консультацію і залишити заявку на надання послуг з дезинфекції, дезинсекції і дератизації ви можете подзвонивши нам.

Ми дамо відповідь на усі питання, що цікавлять Вас!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок