Меню

Звідки в будинку беруться блохи?

Звідки в будинку беруться блохи?

Звідки в будинку беруться блохи?

Звідки в будинку беруться блохи?
У вас в будинку живуть кішки або собаки? Тоді ви і близькі ризикуєте зіткнутися зі скупченням настирливих бліх, які швидко окупують житло і доставлять незручності.

Різновиди бліх: як вони потрапляють у ваш будинок

Комахи є переносниками смертельно небезпечних захворювань, тому варто позбутися від бліх відразу, як тільки ви їх помітили. Не існує домашніх бліх - вони бувають котячі, собачі, підвальні, земляні. Блохи потрапляють в будинку або квартири на шерсті домашніх тварин, на тілі людини після відвідування сирих підвалів і погребів.

Миші і щурі переносять бліх в житлове приміщення через вентиляційні отвори - особливо це актуально для багатоповерхових будинків з підвалами в сильно занедбаному стані. Для скупчення комах в квартирі досить занести всього кілька блошиних яєць на підошві. Потрапивши в тепле, вологе середовище, вони миттєво перетворюються в личинок, а ті - у дорослих особин, які стрибають і готові до інтенсивного розмноження.

Поява паразитів у тварин не рідкість - велика їх кількість живе в траві, низькорослих чагарниках, квітах. Звідси вони стрибають на шерсть кішок, собак, і потім проникають на місця проживання людини в пошуках їжі. Незважаючи на крихітний розмір, блохи здатні заподіяти багато шкоди людині. Їхні укуси дуже болючі, а уражене місце червоніє, набрякає, сильно свербить. Комахи переносять чуму, енцефаліт, туляремію, саркопсіллез, тиф, гепатит і бруцельоз.

Як уникнути розмноження бліх з будинку?

Запорука відсутності у вас вдома комах - регулярне сухе, вологе прибирання. Особливо ретельно потрібно оглядати місця їх можливого перебування - килими, матраци, щілини в підлозі, зазори між плінтусами, стінами, оббивку крісел, диванів. Постільні приналежності варто регулярно оглядати в області швів - саме там найчастіше з'являються личинки.

Не потрібно забувати і про обробку домашніх тварин. Після кожної прогулянки оглядайте шерсть кішок, собак на наявність бліх. З червня по вересень гігієнічні процедури варто проводити з використанням шампунів для тварин, які продаються в зоомагазинах. Одягніть нашийники з протівоблошнимі компонентами - вони відлякують паразитів від домашніх тварин, захищають їх від інфекційних хвороб.

Щоб запобігти появі комах:
  • робіть регулярні генеральні прибирання з використанням миючих засобів для підлоги;
  • робіть хімчистку подушок, матраців, м'яких меблів інсектицидами не менш ніж один раз на рік;
  • стежте за відсутністю їжі, пилу, бруду, захаращеності на балконах, у підвалах, на сходовій клітці.

Знищення бліх дезінсекторами «Ліквідатор»

Щоб знищити яйця, личинки, дорослих особин бліх, ми використовуємо професійні безпечні та ефективні інсектицидні препарати у вигляді порошків, спреїв, суспензій. Їх компоненти швидко діють на нервову систему комах і повністю паралізують.

Для обробки приміщень в сильно занедбаному стані клієнтам ми рекомендуємо замовити аерозольну обробку генераторами холодного і гарячого туману. Процедура займе всього кілька годин. Після дезінсекції житлове приміщення не тільки ретельно провітрюється, але забирається від хімічних препаратів, скупчення комах, яких ми знищили.

Для кожного окремого випадку менеджери компанії «Ліквідатор» підбирають ефективний інсектицид - ви можете бути повністю впевнені в винищуванні популяції комах-шкідників. Дотримання рекомендацій від наших співробітників запобіжить повторній появі бліх.

Дізнатись більше про бліх

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок