Кліщі кусають взимку?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Кліщі кусають взимку?

Автор материалу: експерт компанії Ліквідатор

Новина опублікована: 04.03.2019

Кліщі кусають взимку?
У той час, як зимова погода може означати, що більшість комах сплять, є одне кровоссальні членистоногі, яке може бути активнi і в зимові місяці.

Деякі кліщі все ще шукають кров взимку і можуть вкусити, якщо ви дасте їм шанс. Звичайно, поки температура залишається нижче 0 °, кліщі є неактивними. У теплі дні, однак, кліщі можуть перебувати в пошуках їжі. Поки земля не повністю покрита снігом і температура грунту досягає 10 °, кліщі, швидше за все, будуть шукати нових жертв. Тому, якщо ви живете в районі, де зима м'яка, ви напевне повинні бути стурбовані тим, щоб захистити себе від кліщів круглий рік.

Кліщі визначають місцезнаходження потенційних господарів, виявляючи рух і вуглекислий газ. Вони не здатні стрибати, літати, або плавати, але при цьому використовують інстинкти, щоб знайти і прикріпитися до носія. Швидше за все кліщ буде розташовуватися на рослинності в позиції, яка дозволяє йому негайно схопити будь-яке проходить теплокровних тварин.

Згрібання листя восени і видалення листового сміття з вашого двору допоможе зменшити популяцію кліщів і захистити домашніх тварин і вашу сім'ю від укусів.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок