Меню

2 роки успішної співпраці з ОБСЄ в зоні дій ООС

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

2 роки успішної співпраці з ОБСЄ в зоні дій ООС

01.11.2019

2 роки успішної співпраці з ОБСЄ в зоні дій ООС

Надання якісних послуг по знищенню комах-шкідників і гризунів потрібують не тільки мирні жителі українських міст, але й ті, хто постійно знаходиться в зоні бойових дій. Нам приємно усвідомлювати той факт, що протягом 2 років послугами наших співробітників регулярно користуються представники ОБСЄ, які працюють на території Луганської і Донецької областей.

Інтереси клієнта понад усе!

Для виконання взятих на себе зобов'язань нам неважливі час доби, погодні умови і наявність інших перешкод. Головне – це підбір відповідного типу і виду препарату хімічної обробки, який дозволить максимально швидко позбутися від шкідників, не порушуючи при цьому нормальний ритм життя і роботи замовника.
Наші співробітники не бояться небезпеки проведення робіт з дезінсекції та дератизації в небезпечних зонах. Ми дотримуємося всіх вимог не тільки за санітарними нормами, але і за заходами особистої безпеки. За цей час СПК «Ліквідатор» організовувала обробку в складських приміщеннях, житлових будинках, бомбосховищах.
За роки співпраці з ОБСЄ ми виробили ефективні схеми обробки приміщень різних типів. Якщо ми змогли впоратися з поставленим завданням в місцях роботи місії ОБСЄ, то знищення гризунів і паразитів в звичайному офісі або квартирі нам вже точно по плечу.
Вдячні відгуки співробітників ОБСЄ вселяють в нас віру в те, що наша компанія розвивається в потрібному напрямку. Не дарма ми стільки часу приділяємо навчанню співробітників, підвищенню рівня їх кваліфікації, підбору дієвих і безпечних для навколишнього середовища, здоров'я людини препаратів. Компанія «Ліквідатор» цінує кожного клієнта, який звертається за послугами з дезінфекції, дезінсекції, дератизації і пропонує максимально вигідні умови співпраці.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок