Меню

Як наші дезінфектори навчаються стандартам роботи з мережею супермаркетів «АТБ»

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

02.01.2020

Як наші дезінфектори навчаються стандартам роботи з мережею супермаркетів «АТБ»

Як наші дезінфектори навчаються стандартам роботи з мережею супермаркетів «АТБ»

Максимально ефективне співробітництво служб дезінфекції та мережі супермаркетів АТБ полягає не тільки в якісному наданні послуг, а й надалі коректному заповненні документації.
Вона необхідна для подачі звітності представникам санітарно-епідеміологічного контролю, а також для контролю над частотою проведення дезінфекції, дезінсекції та дератизації. Нормальне функціонування підприємств, пов'язаних з харчовою промисловістю, без цих процедур абсолютно неможливо і загрожує величезними ризиками для здоров'я споживачів.

Суть проведення навчального тренінгу

Відділ контролю якості продукції АТБ розробив для дезінфекторів базову теоретичну програму. Її головна мета - це забезпечення максимальної результативності процесу контролю над безпекою продуктів харчування при їх виробництві, зберіганні та подальшої реалізації.

Її основа - це вимоги до дезінфекторів, які проводять заходи щодо визначення і знищення різних типів побутових шкідників. Ці вимоги повинні бездоганно виконуватися при:
  • підписанні договорів між керівництвом мережі і представниками компаній, що займаються дератизацією, дезінфекцією і дезинсекцією;
  • проведенні вищезазначених процедур на території супермаркетів;
  • здійсненні контролю над дотриманням всіх вимог по боротьбі з різними шкідниками.
Особливості контролю над проведенням дератизації, дезінфекції та дезінсекції в супермаркетах АТБ

Згідно з основними вимогами базової програми, розробленої відділом з контролю якості, в супермаркетах АТБ забороняється використання біологічних методів боротьби з різними видами шкідників. Дозволено застосування методів хімічного і фізичного впливу.

Що стосується хімічного способу боротьби з гризунами та паразитами, то його можуть застосовувати виключно співробітники спеціалізованих підприємств (ПО), які отримали офіційний допуск до роботи з хімічними препаратами. Також вони повинні мати при собі документ, що підтверджує їх кваліфікацію.

Під час проведення навчального тренінгу дезінфектори, які раніше не співпрацювали з супермаркетами АТБ, розташованими в різних містах України, отримали можливість отримати багато цінної інформації про:
  • особливості термінології і значення скорочень, що використовуються в різних видах документації;
  • основні етапи проведення робіт по боротьбі з шкідниками на території підприємства, що займається реалізацією та зберіганням продуктів харчування;
  • правилах ефективного запобігання розмноженню різних видів шкідників і створення несприятливих умов для їх життєдіяльності - це також входить до переліку обов'язків фахівців з дезінфекції.

Ми стали ще краще

Цей навчальний тренінг не тільки поглибив знання наших співробітників в області дезінфекції, дезінсекції та дератизації, а й відкрив нові горизонти. Тепер співробітники СПК «Ліквідатор» не тільки можуть ефективно знищувати шкідників, але і вміють правильно задокументувати весь процес виконання робіт.

В процесі проходження тренінгу співробітники СПК «Ліквідатор» з усієї країни ознайомилися з особливостями заповнення документації - від карт проведеного огляду приміщень до переліку препаратів, які використовуються, журналу реєстрації проведення робіт з дератизації та дезінсекції, а також заключного акту про виконані роботи.

Успішне співробітництво з такою великою мережею супермаркетів дає нам можливість розширити перелік клієнтів і забезпечити виконання всіх вимог на високому рівні - ми вдосконалюємося щодня!
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок