З чого зроблена павутина і наскільки вона міцна?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

З чого зроблена павутина і наскільки вона міцна?

24.05.2019

З чого зроблена павутина і наскільки вона міцна?
Павутина зроблена з шовку. А шовк зроблений з того, що називають "протеїнами". Протеїни - це хімічні речовини, що виробляються живою істотою, наприклад твариною чи рослиною.

Комахи і павуки виробляють шовк за допомогою спеціальної залози, використовуючи ноги, щоб витягнути його зі свого тіла. Більшість павуків мають більше одного виду шовкових залоз. Кожна з них має різну міцність, еластичність і використовується для певної мети.

Шовк золотого павука міцніший за сталь. Ще більш дивно, що він приблизно в 50 разів легше. Насправді, павуковий шовк-це щось середнє між сталлю і гумою. Навіть за допомогою складних пристроїв і хімікатів люди все ще не знають, як зробити матеріал таким міцним, легким та еластичним.

Крім того, до комах-шовкопрядів відносяться цвіркуни, сріблясті риби, світлячки, мурахи, бджоли, оси, мухи, гусениці, мереживниці і личинки пильщика.

Деякі з них роблять шовк, щоб захистити себе. Цвіркуни, наприклад, використовують шовк, щоб зшити листя разом для будівництва гнізда. Інші використовують шовк для полювання, наприклад світлячки використовують липкий шовк, щоб зловити літаючих тварин, яких вони хотіли б з'їсти.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок