Меню

Корисні статті Ліквідатора - сторінка 2

Всі корисні поради як уберегти себе від шкідників

Як боротися з щурами в сучасних реаліях - чому не варто використовувати отруту

Поява в будинку або у дворі щурів і мишей може істотно затьмарити наше життя, адже ці сірі і мерзенні гризуни не мають нічого спільного з милим героєм мультфільму "Рататуй"

Детальніше
Павутинний кліщ - як боротися? Біологічні та хімічні методи

Вирішивши посадити кімнатну квітку ми очікуємо що вона стане справжньою прикрасою житла. Але також квіти є найулюбленішим місцем проживання деяких паразитів, у тому числі і павутинного кліща.

Детальніше
Як вивести неприємний запах в будинку

Неприємний запах — проблема, з якою можуть зіткнутися навіть найбільш зразкові господині. Адже є безліч причин його появи, починаючи з проблем з каналізацією і закінчуючи домашніми вихованцями.

Детальніше
Що таке дератизація і для чого вона потрібна?

Поява гризунів на території приватного будинку або в складських приміщеннях приносить масу незручностей. Ці тварини переносять на шерсті, лапках збудників небезпечних захворювань – туляремії, лептоспірозу, висипного тифу. Боротьба з гризунами – необхідний захід для гарантії безпечного існування людини.

Детальніше
Процес знищення бактерій і вірусів

Організація максимального захисту людини від різних типів вірусів і бактерій є запорукою міцного здоров'я. Вибір найбільш ефективного способу боротьби з кожним з їх видів гарантує вам відсутність патогенних мікроорганізмів в будинку або на робочому місці.

Детальніше
Доцільність дезінфекції, дезінсекції та дератизації приміщень

Використання будь-яких способів по тотальному знищенню гризунів, комах або хвороботворних мікроорганізмів для профілактики завжди більш ефективно, ніж планова обробка.

Детальніше
Як відбувається обробка приміщень від комах-шкідників?

Комахи заподіюють однаковий дискомфорт в житловому будинку або квартирі, в закладі громадського харчування, офісі. На своїх лапках вони переносять збудників різних інфекційних захворювань. Щоб не зіткнутися з ними в житті, варто постійно підтримувати бездоганний санітарний стан. В цьому вам допоможуть фахівці компанії «Ліквідатор».

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок