Корисні статті Ліквідатора

Всі корисні поради як уберегти себе від шкідників

Як запобігти появі бліх в будинку?

Якщо ви господар кішки або собаки, знайте - саме вони є головним джерелом бліх. Після кожної прогулянки ретельно оглядайте шерсть і шкіру собак - саме там спостерігається скупчення дорослих особин комах.

Детальніше
Занепокоєння після укусу кліща – коли потрібно турбуватися

Кліщі живуть на деревах і у високій траві, чекаючи свою жертву-людину, собаку або будь-яку теплокровну тварину. Їх укуси безболісні, але можуть стати причиною попадання в кров небезпечних бактерій, що викликають ураження суглобів і нервової системи.

Детальніше
Факти про комарів, речі, які ви точно не знали

Комарі визнані одним з найнебезпечніших видів тварин, і навіть існують програми боротьби з ними. Щорічно вони вбивають більше 1 мільйона чоловік, заражаючи малярією та іншими небезпечними хворобами.

Детальніше
Як позбутися від підвальних бліх – поради експертів Ліквідатор

Підвальні блохи - збірна назва групи видів, що паразитують на людині, щурах, кішках, собаках, кролях. Види мають одного основного господаря, але можуть харчуватися кров'ю інших істот, наприклад, котяча блоха нерідко кусає людину.

Детальніше
5 найкращих способів позбутися тарганів

Таргани можуть жити місяць без їжі, тиждень без води і навіть деякий час без голови. Вони пристосовуються до хімікатів, які людина вигадує для їх знищення, а кладки їх яєць стійкі навіть до виморожування.

Детальніше
Як вбити тарганів і позбутися від них всього за 1 тиждень

Для знищення цих комах розроблено безліч методів, які відрізняються за ефективністю і термінами вирішення проблеми. Деякі способи дозволяють позбутися від неприємних «сусідів» менш ніж за тиждень.

Детальніше
Як позбутися від тарганів природним шляхом

Найефективніший спосіб знищення тарганів – виклик фахівців з хорошим обладнанням, але можна спробувати вирішити проблему самостійно.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок