Меню

Корисні статті Ліквідатора - сторінка 3

Всі корисні поради як уберегти себе від шкідників

Сусідські бджоли − як позбутися від них на дачі

Літні місяці - розпал життєдіяльності комах. Влітку бджоли літають, займаються активним збором нектару з квітів, дерев, чагарників. Але не завжди бджоли і оси доброзичливі до людей.

Детальніше
5 обов'язкових кроків, щоб позбутися від бліх в будинку

Блохи - кровоссальні комахи, які добре відомі власникам домашніх тварин. Головна проблема полягає в тому, що, з'явившись на тілі у тварини, блохи почнуть розмножуватися в речах у вашому домі. Ми розповімо докладніше про те, як вести боротьбу з блохами, якщо вони все-таки з'явилися.

Детальніше
Звідки в будинку беруться блохи?

Не існує домашніх бліх - вони бувають котячі, собачі, підвальні, земляні. Блохи потрапляють в будинку або квартири на шерсті домашніх тварин, на тілі людини після відвідування сирих підвалів і погребів.

Детальніше
Як запобігти появі бліх в будинку?

Якщо ви господар кішки або собаки, знайте - саме вони є головним джерелом бліх. Після кожної прогулянки ретельно оглядайте шерсть і шкіру собак - саме там спостерігається скупчення дорослих особин комах.

Детальніше
Занепокоєння після укусу кліща – коли потрібно турбуватися

Кліщі живуть на деревах і у високій траві, чекаючи свою жертву-людину, собаку або будь-яку теплокровну тварину. Їх укуси безболісні, але можуть стати причиною попадання в кров небезпечних бактерій, що викликають ураження суглобів і нервової системи.

Детальніше
Факти про комарів, речі, які ви точно не знали

Комарі визнані одним з найнебезпечніших видів тварин, і навіть існують програми боротьби з ними. Щорічно вони вбивають більше 1 мільйона чоловік, заражаючи малярією та іншими небезпечними хворобами.

Детальніше
Як позбутися від підвальних бліх – поради експертів Ліквідатор

Підвальні блохи - збірна назва групи видів, що паразитують на людині, щурах, кішках, собаках, кролях. Види мають одного основного господаря, але можуть харчуватися кров'ю інших істот, наприклад, котяча блоха нерідко кусає людину.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок