
Акарицидна обробка – комплекс дій, спрямований на знищення кліщів. Процес також спрямований на профілактику появи небезпечних комах за допомогою інсектоакарицидних засобів. Дезінсектори використовують репелентні та інсектицидні засоби, які відлякують та паралізують шкідників.
Щоб обробка була максимально ефективною, її проводять у сонячну погоду в період з квітня до жовтня. Залежно від площі території процес займає від 1 до 3 днів. Перед початком обробки дезінсектор проводить підготовчу роботу:
Акарицидні препарати токсичні для риб та бджіл, тому обробка не проводиться поблизу (до 500 м) рибогосподарських водойм та питних джерел. Також необхідно попередити власників сусідніх ділянок про проведення обробки за кілька днів.
Замовити послугу
Після дезінсекції слід дотримуватися таких заходів:
Після розпилення на ділянці, препарат активно впливає на комах протягом 30-45 днів. Акарицидна обробка проводиться лише спеціалізованими організаціями, які мають дозволи. Компанія «Ліквідатор» проводить акарицидну обробку, а також надає комплекс послуг з дезінсекції, дезінфекції та дератизації для приватних осіб та підприємств.
Ми пропонуємо послуги як термінового виведення шкідників, так і ведення профілактичних та сезонних робіт по боротьбі з комахами та гризунами. Крім того, у нас доступні послуги з відлякування птахів, що актуально для зерносховищ і підприємств. громадського харчування.
Наші фахівці ретельно підбирають препарати з урахуванням особливостей та призначення місцевості. Тому акарицидна обробка дозволяє позбутися кліщів та інших неприємних комах: комарів, мух, ос та інших.
Щоб дізнатися більше про етапи проведення акарицидної обробки – залиште заявку і вам передзвонять наші фахівці.
Кліщ належить до загону павукоподібних і вважається найбільш давньою та різноманітною групою членистоногих. Налічується близько 40 000 видів кліщів, найбільш відомі з яких є іксодові. Їх налічується понад 600 видів. Найбільш небезпечні для людини види Ixodes Ricinus (поширені в європейських лісах) та Ixodes Persulcatu (мешкають у кількох європейських регіонах та Азії).
Спочатку комахи харчувалися залишками рослин, ґрунтовими грибами та дрібними членистоногими. У процесі еволюції павукоподібні змінили харчові звички та почали харчуватися кров'ю тварин.
Комаха має 8 кінцівок, а її тіло вкрите міцним панциром. Довжина трохи понад 3 мм, але здебільшого розмір становить до 0,5 мм. Кліща не має крил і очей, свою жертву він знаходить за допомогою нюху і вибирає на її тілі найбільш м'яке місце для укусу. У передній частині розташований хоботок, яким він впивається у шкіру. На ньому розташовані зубчики, якими комаха надійно закріплюється на тілі. Перша порція слини, що випускається шкідником, твердне і приклеює ротову порожнину до шкіри людини або тварини. Саме тому зняти кліща самостійно так важко.
Замовити послугу
Шкідник відчуває запах крові з відстані 10 м. Для цього він піднімає вгору передні лапки та водить ними з боку на бік, вловлюючи запах. Самки за розміром більше самців і поглинають об'єм крові в кількасот разів, що перевищує їх власну вагу. Внаслідок цього у самок сильно розтягується черевце, розташоване в задній частині тулуба. Утримуватись на тілі вона може до 6 днів.
Самці менш ненажерливі, у тому числі й внаслідок того, що їхнє черевце набагато менш еластично. Перебувати на тілі він може до однієї години.
Місця проживання кліщів різноманітні. Комахи віддають перевагу сирим та затіненим місцям, тому часто зустрічаються у змішаних та листяних лісах, на територіях з високою травою, лісових ярах, стежках та доріжках. Кліщі не стрибають на людей та тварин з дерев, а чекають у низьких чагарниках та травинках. Потім лапками чіпляються за краї одягу і переповзають нагору.
Небезпека комах полягає в тому, що вони стають основним джерелом зараження смертельними захворюваннями: енцефалітом, хворобою Лайма, геморагічної лихоманки, бруцельозу тощо. Навіть при короткочасному укусі існує великий ризик зараження.
Потрапляючи на тіло тварини або людини, паразит кусає не відразу, а шукає найбільше місце. Як правило, це шия, зона паху, пахв, живіт, спина або ключиці. У слині комах міститься знеболювальна речовина, тому її укус не відчувається, а також антикоагулянти, завдяки яким кров не згортається. Напившись, шкідник збільшується в розмірах до 4 разів і відпадає.
Кліщі небезпечні не укусом, а тим, що перебираються з однієї тварини на іншу, набираючись мікробів і бактерій, а потім передають їх новій жертві, впорскуючи в кров.
Іксодові, як і інші види кліщів, віддають перевагу місцям з вологістю до 80% і високою, густою рослинністю. Найбільш поширені комахи у парках, лісах, прибудинкових територіях, скверах, цвинтарях, біля берегів річок. Паразит розселяється повсюдно. У поодиноких випадках його виявляли в Антарктиці та Арктиці, де комаха паразитувала на птахах, у тому числі й на пінгвінах.
Період активності комах починається з кінця березня або початку квітня і закінчується до жовтня. Пік активності кліщів відбувається за температури від 10 до 15 градусів тепла. Якщо температура вища – активність знижується. У сонячну погоду вони активні вранці, в середньому з 8 до 11 ранку, і ввечері з 17 години, коли сонце не в зеніті. Не знижується активність паразитів у похмуру погоду і під час дощу, що мрячить. У разі сильної спеки або зливи активність комах різко падає.
Замовити послугу
Оцінки та коментарі
Вдячні за ваш відгук.
Наявний рейтинг: 0 из 5
Будь ласка вибиріть бажану оцінку:
Оператор надасть вам консультацію та запише вас на обробку.
Приїзд дезинфектора в точно узгоджений день і час
Надання дозвільних документів, та укладання договору
Обробка, в залежності від ступеня зараження та методу 15-40 хвилин
Відгуки про компанію СПК Ліквідатор з Google карт