Меню

Відлякування птахів для підприємств

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Відлякування птахів


Численні пташині зграї можуть заподіювати дискомфорт людям, порушувати роботу електрообладнання, завдавати шкоди інженерним спорудам і майну людини.
Численні пташині зграї можуть заподіювати дискомфорт людям, порушувати роботу електрообладнання, завдавати шкоди інженерним спорудам і майну людини. Компанія Ліквідатор допоможе вам ефективно вирішити проблему небажаного сусідства птахів за допомогою комплексних послуг з відлякування та контролю чисельності пернатих, використовуючи новітні методики і найсучасніше обладнання.

ЗАХИСТІТЬ СВІЙ ДІМ ВІД ПТАХІВ!

Зграя птахів може представляти реальну загрозу не тільки майну, а й здоров'ю людини або його домашнім тваринам. Пташині зграї можуть бути джерелом багатьох проблем, включаючи:

 • поширення небезпечних вірусів, інфекцій, паразитів;
 • руйнування будівель та інженерних споруд в місцях масового скупчення птахів (гніздові колонії, місця відпочинку та ночівлі);
 • збої в подачі електроенергії (при гніздування на вишках і опорах ЛЕП).
 • Міський голуб є переносником багатьох паразитів - клопів, бліх, різних жуків і кліщів
 • Регулярний шум і сліди від посліду на фасаді і вікнах будинків також завдають певний дискомфорт людині.


Відлякування птахів допоможе вам вирішити будь-яку з цих проблем. Зв'яжіться з фахівцями компанії Ліквідатор в Казахстані прямо зараз, і ми розповімо, як захистити ваш будинок від нашестя небажаних пернатих сусідів.

ПОДБАЙТЕ ПРО СВОЄ ПІДПРИЄМСТВО - ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ЛІКВІДАТОР


Ще більшою проблемою численні зграї птахів стають, коли мова заходить про промислових і комерційних вокзалах. Масові скупчення птахів вже стали звичним явищем для великих супермаркетів і складів, цехів промислових підприємств, вокзалів і аеропортів. У кожному з таких об'єктів птах може стати джерелом серйозної проблеми: від псування продуктів або інших товарів на складах і в супермаркетах, до порушення роботи або навіть катастрофи літака, якщо в один з його двигунів потрапить птах.

У посліді птахів або їх пір'ї бактерії зберігаються до 3 тижнів. Зараження людини відбувається після вдихання пилу, що містить висохлі частинки випорожнень птахів, виділень з дзьоба або забруднених частинок пуху


Фахівці компанії Ліквідатор допоможуть вам у вирішенні проблеми безконтрольного зростання популяції птахів на будь-якому об'єкті:

 • в закритих і напівзакритих приміщеннях;
 • на фасадах і дахах будівель;
 • на складах, в торгових і промислових приміщеннях;
 • на риборозплідних ставках;
 • на рекламних щитах і білбордах.


Ми також допоможемо вам позбавитися від небажаних шкідників, комах або неприємних запахів. Ще один напрямок діяльності нашої компанії - ефективна профілактика і боротьба з вірусами і мікробами в Україні.

До вирішення кожної проблеми ми підходимо індивідуально, враховуючи всі особливості конкретного об'єкта і виду птахів, яких потрібно відлякати. Ретельно дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете назавжди забути про проблему забруднених фасадів, пошкоджених конструкцій або зіпсованих товарів.

Пестконтроль птахів проводиться за участю кваліфікованих орнітологів, досконально знають особливості поведінки конкретних видів пернатих і оптимальні способи впливу на них.

Для боротьби з небажаними птахами ми використовуємо:

 • Механічні конструкції і елементи, що перешкоджають посадці і переміщенню птахів.
 • Акустичні та візуальні засоби відлякування птахів, що імітують присутність хижака.
 • Перешкоди для глядачів або акустичного плану, що порушують орієнтацію птахів в просторі.

Після проведення всіх необхідних маніпуляцій, оброблена місцевість стає дискомфортною для птахів, тому пернаті просто залишають оброблений об'єкт і уникають його в подальшому. При цьому для людини і його вихованців весь комплекс заходів, що проводяться абсолютно безпечний. Якщо чисельність пташиної зграї виявляється надмірно високою, окремі особини можуть відловлювати за допомогою спеціальних пасток.

Почніть ефективну боротьбу з небажаними птахами вже зараз - зателефонуйте нам і узгодьте час візиту фахівця з пестконтролю.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок