Меню

Відлякування птахів

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Відлякування птахів


ВІДЛЯКУВАННЯ ПТАХІВ - КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ

Численні пташині зграї можуть заподіювати дискомфорт людям, порушувати роботу електрообладнання, завдавати шкоди інженерним спорудам і майну людини. Компанія Ліквідатор допоможе вам ефективно вирішити проблему небажаного сусідства птахів за допомогою комплексних послуг з відлякування та контролю чисельності пернатих, використовуючи новітні методики і найсучасніше обладнання.

Зграя птахів може представляти реальну загрозу не тільки майну, а й здоров'ю людини або його домашнім тваринам. Пташині зграї можуть бути джерелом багатьох проблем, включаючи:

  • поширення небезпечних вірусів, інфекцій, паразитів;

  • руйнування будівель та інженерних споруд в місцях масового скупчення птахів (гніздові колонії, місця відпочинку та ночівлі);

  • збоїв в подачі електроенергії (при гніздування на вишках і опорах ЛЕП).

  • Регулярний шум і сліди від посліду на фасаді і вікнах будинків також завдають певний дискомфорт людині.

Міський голуб є переносником багатьох паразитів - клопів, бліх, різних жуків і кліщів

Відлякування птахів допоможе вам вирішити будь-яку з цих проблем. Зв'яжіться з фахівцями компанії Ліквідатор в Харкові, Дніпрі, Києві, Одесі, Запоріжжі та Львові прямо зараз, і ми розповімо, як захистити ваш будинок від нашестя небажаних пернатих сусідів.

ПОДБАЙТЕ ПРО СВОЄ ПІДПРИЄМСТВО- ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС

Масові скупчення птахів вже стали звичним явищем для великих супермаркетів і складів, цехах промислових підприємств, вокзалів і аеропортів. У кожному з таких об'єктів птах може стати джерелом серйозної проблеми: від псування продуктів або інших товарів на складах і в супермаркетах, до порушення роботи або навіть катастрофи літака, якщо в один з його двигунів потрапить птах.

У посліді птахів або їхньому пір’ї бактерії зберігаються до 3 тижнів. Зараження людини відбувається після вдихання пилу, що містить висохлі частинки випорожнень птахів, виділень з дзьоба або забруднених частинок пуху.

Фахівці компанії Ліквідатор допоможуть вам у вирішенні проблеми безконтрольного зростання популяції птахів на будь-якому об'єкті:

  • в закритих і напівзакритих приміщеннях;

  • на фасадах і дахах будівель;

  • на складах, в торгових і промислових приміщеннях;

Ми також допоможемо вам позбавитися від небажаних шкідників, комах або неприємних запахів. Ще один напрямок діяльності нашої компанії - ефективна профілактика і боротьба з вірусами і мікробами в Харкові, Києві, Одесі, Запоріжжі, Херсоні, Львові та Дніпрі.

До вирішення кожної проблеми ми підходимо індивідуально, враховуючи всі особливості конкретного об'єкта і виду птахів, з якими потрібно боротись. Ретельно дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете назавжди забути про проблему забруднених фасадів, пошкоджених конструкцій або зіпсованих товарів.

Пестконтроль птахів проводиться за участю кваліфікованих спеціалістів, які досконально знають особливості поведінки конкретних видів пернатих і оптимальні способи впливу на них.

Для боротьби з небажаними птахами ми використовуємо:

  • Механічні конструкції і елементи, що перешкоджають посадці і переміщенню птахів.

  • Акустичні та візуальні засоби відлякування птахів, що імітують присутність хижака.

  • Перешкоди зорового або акустичного плану, що порушують орієнтацію птахів в просторі.

Після проведення всіх необхідних маніпуляцій, оброблена місцевість стає дискомфортною для птахів, тому пернаті просто залишають оброблений об'єкт і уникають його в подальшому. При цьому для людини весь комплекс заходів, що проводяться - абсолютно безпечний. Якщо чисельність пташиної зграї виявляється надмірно високою, окремі особини можуть бути виловлені за допомогою спеціальних пасток.

Почніть ефективну боротьбу з небажаними птахами вже зараз - зателефонуйте нам і узгодьте час візиту фахівця з пестконтролю.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок