Меню

Як боротися з щурами в сучасних реаліях - чому не варто використовувати отруту

Щури - небезпечні шкідники з Яким потрібно боротися

Автор: Редакция Ликвидатор Як боротися з щурами в сучасних реаліях - чому не варто використовувати отруту

Поява в будинку або у дворі щурів і мишей може істотно затьмарити наше життя, адже ці сірі і мерзенні гризуни не мають нічого спільного з милим героєм мультфільму "Рататуй". А скільки випадків, коли пацюки нападали на людей і дітей! Так що не можна зволікати і при появі перших же слідів їх життєдіяльності необхідно відразу ж оголошувати сірому братерству війну. Компанія "Ліквідатор" надає широкий спектр послуг по знищенню комах і гризунів. Фахівці приїдуть на виклик найближчим часом і зроблять все, щоб позбавити вас від жахливих сусідів.

Щури — небезпечні шкідники з якими потрібно боротися

Боротьба з цими гризунами триває протягом століть. Вони не тільки з неймовірною швидкістю знищують продовольчі запаси, але і є переносниками багатьох небезпечних хвороб, серед яких сказ бубонна чума, туляремія, лептоспіроз, щурячий тиф. Причому зараження відбувається не тільки після укусу, а й повітряно-крапельним шляхом, а також переносниками інфекції є блохи, які живуть на гризунах. Та й їжа, з якою контактувавщур також з великою ймовірністю буде заражена.

Це дуже розумні і небезпечні гризуни. Вони здатні аналізувати інформацію і тому досі не програли у вічній війні з людиною. Також щурів вирізняє невибагливість. Вони відмінно себе почувають як в вогких каналізаціях, так і в жарких котельнях і навіть в морозильних камерах.

Навала огидних гризунів — справжній бич для людини. Вони селяться у підвалах, кишать у сміттєвих баках, а скільки випадків, коли жахливий звір проникав у квартиру через унітаз! І навіть якщо нашкодити він не встиг, то моральна травма від такого видовища залишиться на все життя. Також гризуни часто пробираються у будинок через вентиляцію.

Сусідство з такими шкідниками дуже небезпечно, тому необхідно негайно провести ефективну боротьбу з щурами, поки вони не встигли завдати шкоди.

Не використовуйте отруту проти щурів!

Багато хто вважає, що позбутися від навали сірих шкідників допоможе щуряча отрута, яку легко можна купити в магазинах. Але цей спосіб має ряд недоліків:

  • у щурів швидко виробляється імунітет до різних препаратів, тому 100% результат ви навряд отримаєте. При цьому їх популяція зростає в геометричній прогресії, а отже вже через тиждень чекайте повторну навалу гризунів, але вже з підвищеним імунітетом;
  • отруту може з'їсти домашній вихованець, а якщо в будинку є діти, то цей метод категорично не можна використовувати;
  • токсичність хімікатів і при недотриманні заходів безпеки може отруїтися навіть доросла людина. 

Найбільш ефективним способом боротьби з мишами і щурами є професійна дератизація. Фахівці використовують професійні хімікати нового покоління, які знищать гризунів, але не зашкодять людині.

Ефективні методи боротьби з щурами

Сьогодні існують різні способи боротьби з надокучливими шкідниками. Найбільш популярні з них наступні:

  • знищення гризунів за допомогою пасток. Традиційні капкани для щурів та клейкі пастки хоч і вважаються негуманним, зате є дієвим методом. Достатньо покласти в неї ароматну приманку, щоб шкідник попався. Липкі ж пастки навіть не вимагають приманки, вони самі по собі видають приємний аромат, який приваблює гризунів. Правда в цьому випадку приготуйтеся самостійно вбити "бранця". Якщо в будинку завівся щур, то даний метод дозволить швидко від нього позбутися;
  • ультразвукові відлякувачі. Як стверджують виробники, такі пристрої здатні вивести всю щурячу популяцію. Це досить гуманний варіант, так як він впливає на шкідників за допомогою ультразвукових хвиль і змушує їх покинути територію і нікого вбивати не доведеться. Ці пристрої є абсолютно безпечними для людей і домашніх тварин. Головний їхній недолік — висока вартість; 
  • народні засоби. Однією  з найбільш популярних порад є замісити тісто з борошна і гіпсу, тварина з'їсть його і помре від нетравлення шлунка. Також можна завести кота, але далеко не кожна тварина готова відловлювати і битися з щурами. 

Тільки професійна дератизація здатна вивести шкідливих гризунів на 100%. Фахівці компанії "Ліквідатор" відмінно знають свою справу і готові надати високоякісні послуги в будь-який час. Використання тільки сертифікованих препаратів від кращих вітчизняних та зарубіжних виробників, багатий досвід та індивідуальний підхід до кожної поставленої задачі дозволяє швидко домогтися позитивного результату.

Пам'ятайте, щури це не просто мерзенні, але дуже агресивні і небезпечні гризуни. Їх укуси болючі і можуть стати причиною жахливих хвороб, від яких гинули цілі міста!Дізнатись більше о пацюках

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок