Меню

Боротьба з пацюками

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Боротьба з щурами


Найдієвішим методом боротьби з пацюками є:
Санітарно-профілактична компанія «Ліквідатор» пропонує комбінований метод боротьби з щурами - механічний і хімічний. А також, за вашим бажанням зробить дезінфекцію приміщення. 

Вартість послуг часто залежить від складності об'єкта та ступеня популяції щурів у вас вдома, офісі, складі або виробництві. Послуги проводяться з використанням високоефективних препаратів (всі препарати мають сертифікат МОЗ України). Послуги з дератизації проводяться сучасним обладнанням і кваліфікованим персоналом.
Завдяки всеїдності, високою дослідницької активності, швидкої здатності до навчання і високої плодючості щури легко адаптувалися до життя в житлових приватних і багатоповерхових будинках. Тому вони завдають великих економічних збитків, поїдаючи і псуючи продовольчі і непродовольчі товари, а іноді пошкоджуючи електричні мережі, що може призводити до пожеж
Компанія «Ліквідатор» працює в Харкові і області. До того ж, наші філії розташовані в Дніпропетровську, Одесі, Києві, Львові. Ми проводимо цілодобову обробку приміщень, тому ви завжди зможете звернутися до нас у зручний час. Зателефонуйте в наш єдиний контакт-ценр, і ми надамо вам докладну консультацію про послугу дератизації - боротьбі з щурами:

Щури – вид гризунів, які досить часто селяться в безпосередній близькості від людини. Вони є розповсюдниками більше 70 видів небезпечних хвороб. Їм нічого не варто поселитися в оселі людей або прилеглих приміщеннях, так як тут вони можуть отримати легкий доступ до продуктів харчування. 

Якщо популяція щурів живе на смітнику, в підвалі, під’їзді, сараї чи хліві, то мешканці будинку виразно чують, як вони тупотять, пищать і навіть можуть проникнути в квартиру через каналізацію. Враховуючи те, що гризуни розмножуються з великою швидкістю, стає зрозумілим, чому боротьба з щурами в домашніх умовах стає дуже актуальною.
Щури легко деруться по вентиляції, можуть піднімати предмети вагою до 0,5 кг, а також протискуватися в крихітні отвори - діаметром чверті обсягу самого щура. І якщо вони захотіли до вас пробратися, навряд чи їх щось зупинить. Тому єдиний спосіб їх позбутися - замовити професійну обробку від компанії Ліквідатор.
 
Однак не варто забувати, що небезпечні тварини набагато розумніші мишей і впоратися з ними не так просто, адже за багатовікове сусідство з людьми щури вивчили багато хитрощі господарів будинків.

Розпізнати появі щурів в будинку просто, а саме:
  • погризені продукти і речі, на яких чітко видно два сліду від гострих різців – паралельні «дірочки» з неглибокими коліями;
  • дірки і діри в стінах, підлогах, плінтусах, меблів, а також зіпсована електропроводка;
  • наявність щурячого посліду, що нагадує веретеноподібні сіруватого відтінку купки різного розміру;
  • специфічні плями, що залишаються на поверхнях від зіткнення з шерстю тварин під час їх руху по маршруту;


ВАЖЛИВО! 
Щури використовують каналізаційні системи і вентиляційні шахти, щоб проникнути в житло на значній висоті. Вони можуть дертися практично по будь-яких поверхнях стін. Бетонні перекриття для шкідників не є істотною перешкодою, так як вони успішно справляються з цим матеріалом. 

Виявивши щурів у власному будинку, квартирі, підвалі або на дачі, найголовніше – не панікувати. Необхідно одразу звернутися до спеціалістів. 

Щури є природним резервуаром багатьох інфекцій. Вони переносять збудників чуми, туляремії, сказу, тифу, токсоплазмозу, лептоспірозу, рикетсіозів, і інших захворювань. Наприклад в США щорічно щури кусають не менше 14 000 чоловік (за даними Міського центру дезінфекції) і це тільки зареєстровані випадки!

 

Дізнатись більше о пацюкахЗамовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок