Меню

Як позбутися мишей в автомобілі

У холодну пору року найбільш затишне містечко для гризунів - авто.

Автор: Редакция Ликвидатор Як позбутися мишей в автомобілі

У холодну пору року найбільш затишне містечко для гризунів - авто. Якщо для гризунів це порятунок, то для господаря автомобіля - реальна проблема, адже миші та щури можуть спровокувати появу технічних несправностей і про чистоту можна забути.

Як зрозуміти, що в авто завелися гризуни?

Досвідчений водій одразу зрозуміє, що до нього під капот пробралися непрохані гості. Перша ознака - пошкоджена проводка. Чомусь щури та миші люблять обгризти ізоляцію, яка покриває кабелі та дроти. Візуально це виглядає неохайно і на дорозі може призвести до серйозних неприємностей. Хто може передбачити, яка поломка виникне в машині через пошкоджену гризунами проводку? У когось просто фари згаснуть, а у когось гальма не спрацюють або машина не заведеться. Крім ізоляції проводів, гризуни атакують деталі салону, виготовлені з тканини та шкіри.

Друга ознака - поява сміття в салоні у вигляді залишків біологічних слідів гризунів і крихт від їжі, навіть якщо перед відходом проведено прибирання сидінь і підлоги. Вони небезпечні тим, що складаються на 100% з хвороботворних мікробів і паразитів.

mishi-avto-1.jpg

Чому гризуни люблять селитися в автомобілях? На це в них є кілька причин:

- машина це затишне місце для розмноження;

- там можна не тільки знайти їжу, а й забезпечити її зберігання;

- машина - їхній захист від хижаків, які полюють на щурів і мишей.

Зазначимо, що щурам фізично необхідно постійно щось жувати та гризти речі, щоб підтримувати оптимальну довжину зубів, які постійно ростуть. На жаль, будь-який автомобіль, незалежно від марки, підходить для цих цілей.

Як миші потрапляють всередину авто? У них є кілька шляхів проникнення - через відкриті вікна, отвори внизу моторного відсіку та дірки в кузові. В автомобілі гризуни зможуть побудувати гніздо з підручних м'яких матеріалів. Для цього вони використовують все, що їм трапляється - ізоляцію, килимове покриття, оббивку сидінь і навіть папір із бардачка. Всередину гнізда щури та миші перетягують харчові продукти.

Замовити послугу

Як позбутися мишей у машині механічним шляхом?

Розглянемо всі методи боротьби з гризунами, починаючи від механічних і біологічних, і закінчуючи отруйними принадами та ультразвуковими відлякувачами. У кожного з методів є переваги та недоліки.

Почнемо з простих методик фізичного впливу, хоча вони можуть здатися дивними. Можна для усунення мишей використовувати звичайний котячий лоток. Наповнювач, просочений запахом кота і його виділень, дійсно може допомогти розв'язати проблему з поширенням гризунів в автомобілі. Але головна проблема в тому, що не у всіх є коти й, відповідно, їхній лоток.

Другий варіант - мишоловки. Хоч цьому способу боротьби з гризунами багато років, він досі працює. У чому перевага мишоловок? Вони доступні за ціною і їх можна змайструвати самостійно. Залишається тільки покласти приманку і чекати, коли після проникнення гризун зазіхне на приманку. Головний мінус методу з усунення мишей - він не надто гуманний і гігієнічний, і прибирання після буде мало приємним.

Як альтернативу мишоловкам можна використовувати пастку, що зачиняється. Вона не вимагає особливих знань з установки та не несе небезпеки для здоров'я людини, як родентициди. Але не завжди в автомобілі є достатньо місця для її встановлення.

mishi-avto-2.jpg

Хімічні способи боротьби з мишами в авто 

Отрути - поширений і ефективний варіант знищення мишей, і не тільки в машинах. Для цієї мети використовують не інсектициди, а спеціальні препарати - родентициди. У такого методу хімічного впливу є два основних недоліки:

  1. Щур або миша помирає від його дії не одразу і, найімовірніше, у важкодоступному куточку. Головне виявити труп гризуна вчасно, поки його запах не просочив обшивку. У такому разі доведеться додатково провести дезодорацію салону і обробку від паразитів.
  2. Імовірність отруїтися отрутою самому. Такі методи боротьби зі шкідником краще довірити дератизаторам.

Можна спробувати механічний метод клейової пастки - у ній використовується не токсичний для організму людини клей. Він довго не висихає і намертво приклеює гризуна. Ціна доступна, і є можливість повторного застосування пастки. Але недоліки у цього ефективного методу теж є - клей погано відмивається з поверхонь, якщо розіллється, а пил, що потрапив на нього, погіршує клейкі властивості приманки.

Замовити послугу

Новітня методика боротьби з щурами в машині

Сучасний і гуманний спосіб позбутися гризунів - ультразвуковий відлякувач. Він підключається до акумулятора і створює механічні світлові спалахи.

Пристрій видає імпульсні високочастотні хвилі, вся суть впливу яких полягає в частоті вібрацій. Такі відлякувачі виділяють ультразвукові вібрації, межа яких перевищує 20 КГц. Якщо для людського вуха вони не чутливі, то ось для гризунів їхня інтенсивність перевищує 100 дБ. Зрозуміло, що перебувати в такому автомобілі для щурів і мишей неприємно, тому вони воліють піти.

Щоб домогтися максимального ефекту захисту від використання ультразвукового відлякувача, експериментуйте з його розташуванням. Направляйте його на вільне місце від кабелів і декоративних елементів - будь-яке зіткнення ультразвуку з перешкодою призведе до розсіювання енергії. Пам'ятайте про "сліпі зони", де від дратівливого потоку звукових імпульсів можуть ховатися шкідники в повній ізоляції.

Як запобігти проникненню мишей у вашому авто?

Щоб не доводилося боротися з гризунами в машині, скористайтеся порадами наших дератизаторів. Перш за все, не рекомендується зберігати харчові продукти в салоні, що може привабити гризунів поласувати чимось їстівним. Це стосується як вантажного транспорту, особливо того, на якому перевозять зернові, так і пасажирських автобусів.

mishi-avto-3.jpg

Не паркуйте автомобіль поруч зі звалищами та смітниками. Вони кишать шкідниками, і не тільки гризунами. Є ризик того, що всередину автомобіля проберуться миші, якщо ви будете його паркувати поруч із не дуже охайними автовласниками. Якщо вони люблять поїсти та випити всередині авто, ймовірність появи мишей зростає.

Залишайте капот відкритим, якщо ваша машина стоїть у гаражі - гризуни не люблять відкритого простору. За можливості паркуйтеся на асфальтованій або твердій поверхні, де немає поруч чагарників або газонів з високою травою. Закривайте вентиляційні отвори в гаражі сітками, щоб туди не могли проникнути гризуни. Це допоможе запобігти розмноженню комах, позбуватися яких доведеться за допомогою інсектицидів.

Рекомендуємо після того, як ви позбудетеся щурів, провести комплексну обробку салону. Дезодорація сухим туманом подарує відчуття чистоти та свіжості, усуне неприємний запах мишачих екскрементів і знезаразить внутрішню частину авто.

Замовити послугу

Вдячні за ваш відгук.

Залишити коментар і рейтинг

Оператор надасть вам консультацію та запише вас на обробку.

Приїзд дезинфектора в точно узгоджений день і час

Надання дозвільних документів, та укладання договору

Обробка, в залежності від ступеня зараження та методу 15-40 хвилин

Відгуки про компанію СПК Ліквідатор з Google карт