Ліквідатор допоможе позбутися блохів

Ліквідатор допоможе позбутися блохів у будь-якому приміщенні

Ліквідатор допоможе позбутися блохів

Ліквідатор допоможе позбутися блохів

Блохи - вкрай небезпечні комахи, тому що харчуються кров'ю тварин і людей, розносячи численні інфекції. Зіткнутися з ними можна не тільки при контакті з тваринами або на природі - жителі багатоповерхівок часто страждають від того, що ці шкідники селяться в підвалах їх багатоквартирних будинків і не дають спокою мешканцям і їх вихованцям. Якщо ви виявили блохів в своєму будинку, не зволікайте, а відразу ж приступайте до їх знищення. 

БОРОТЬБА З БЛОХАМИ В ПІДВАЛІ

Впоратися зі шкідниками своїми силами важко, довго і практично неможливо. Для цього краще звернутися до команди дезінсекторів. Фахівці «Ліквідатора» завжди готові надати кваліфіковану консультацію і пояснити вам всі нюанси виведення блохів, відповісти на всі питання і очистити приміщення від комах.
Боротьба з блохами в підвальних приміщеннях включає 3 етапи:
• виявлення джерела виникнення блохів;
• підбір максимально дієвих засобів для дезінсекції;
• доскональну очистку підвалу від шкідників
Блохи з'являються і живуть в підвалі в основному з однієї причини - там вони знаходять джерело живлення. Намагайтеся звести до мінімуму відвідування цього місця домашніми і вуличними тваринами. Якщо ж це практично неможливе завдання, використовуйте спеціальні засоби для вихованців або антиблошинні нашийники, що забезпечують вашим і чужим тваринам безпеку. Підійдіть до вирішення проблеми серйозно і залучіть інших мешканців будинку - напевно їм теж не байдуже здоров'я їх улюблених тварин, яке отруюють докучливі і небезпечні блохи.

Однак на цьому зупинятися не можна. Варто також перевірити всі речі в підвалі на предмет проживання в них колоній блохів - сміття, пророслу траву і різне ганчір’я. Від усього цього потрібно негайно позбутися, щоб виключити нову хвилю шкідників з відкладених в цих речах личинок.
Якщо ж ви помітили, що блохи перекочували з підвалу до вас в будинок, варто особливо ретельно підійти до вибору засобів для боротьби з ними, тому що найголовніше - здоров'я вашої сім'ї. Щоб уникнути помилок, ми радимо не діяти самостійно, а відразу ж звернутися до професіоналів.

ЯК ЛЕГКО ПОЗБУТИСЯ БЛОХІВ В ДОМІ

Команда Ліквідатора розуміється в очищенні житлових приміщень від найрізноманітніших шкідників, в тому числі і блохів. Наші дезінсектори використовують тільки найякісніше обладнання, яке швидко позбавляє будинок від комах за рахунок дрібнодисперсного розпилення. Воно дозволяє проникнути в кожен куточок вашого житла і знову зробити його безпечним для вас і ваших вихованців.

Всі препарати, що використовуються нашими дезінсекторами, пройшли сертифікацію - супутні документи з ними, ви можете ознайомитися при оформленні замовлення. Ці високоякісні хімікати жодним чином не порушать вигляд будинку, не залишать плям і розлучень на меблях або неприємного запаху, який завадить вам насолоджуватися затишком і теплом свого житла.

МИ ГАРАНТУЄМО НАДІЙНЕ ЗНИЩЕННЯ БЛОХІВ У КВАРТИРІ, ПІДВАЛІ Й ОФІСІ

Ліквідатор працює в будь-якому куточку України і береться за обробку будь-яких приміщень, в тому числі і промислових. Для вашої зручності ми зможемо зробити дезінсекцію у зручний для вас час.
Наша компанія гарантує:
• професійну консультацію перед початком дезінсекції;
• якісну і швидку роботу, при необхідності в нічний час;
• виконання робіт відповідно до санітарних норм і акуратність співробітників;
• укладення договору для корпоративних клієнтів, в якому будуть обумовлені всі нюанси замовлення
Ліквідатор готовий боротися як з вже існуючою проблемою, так і запобігти її появу. Наші фахівці-дезінсектори з легкістю проведуть профілактичну чистку будь-яких приміщень за допомогою професійних гелів, які наносяться в місця можливої ​​появи комах. Для цього не потрібні додаткові приготування і витрати. Ви можете убезпечити будинок навіть зараз - досить лише звернутися до нас, і ви ніколи не зіштовхнетеся з блохами в майбутньому.

Ми впораємося з будь-якими труднощами - телефонуйте нам, і ми знищемо комах негайно!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок