Меню

Акарицидна обробка

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Акарицидна обробка


Кліщі - одна з тих різновидів комах, які представляють величезну небезпеку для здоров'я людини.

Кліщі - одна з тих різновидів комах, які представляють величезну небезпеку для здоров'я людини. Вони можуть проживати на території дачних будинків і приватних земельних ділянок. Крім того, колонії кліщів часто селяться на відкритій місцевості.

За словами фахівців міністерства охорони здоров'я, ці комахи часто виступають збудниками сезонного кліщового енцефаліту, який проявляється восени і навесні. Таке захворювання виражається в ураженні центральної нервової системи людини. Крім того, 15 - 20% заражених гинуть. Також ці кліщі можуть поширювати інші небезпечні захворювання: тиф, хвороба Лайма, туляремія, борреліз і т.д.

Найчастіше зараження відбувається в момент укусу. Крім того, можливе проникнення інфекційних мікроорганізмів в кров при розчісуванні. З домашніми тваринами ситуація складніша. Шерсть заважає розгледіти кліща, і якщо тварина буде заражена, людина дізнається про це вже при прояві перших симптомів. Якщо, наприклад, собака побувала в зоні зараження, потрібно відразу її обстежити і провести профілактику. В іншому випадку тварина може загинути протягом тижня.

Найбільш ефективним методом запобігання розширенню популяції кліщів вважається акарицидна обробка, яка має на увазі проведення дезінсекції з використанням акарицидів та репелентів. Іншими словами, це комплекс заходів по винищенню великих скупчень особин іксодових кліщів. Крім усього іншого, така профілактична санітарна обробка дозволяє на довгий час усунути фактори, що сприяють появі шкідливих комах.

Наша компанія спеціалізується на боротьбі з подібними шкідниками

Активність іксодових кліщів проявляється при підвищенні температури грунту до позначки в 4 - 5 градусів, тому ми рекомендуємо своїм клієнтам проводити обробку в середині весни, відразу після того, як відступають заморозки. Якщо літо видається спекотним, спалахи можуть виникати і в вересні. У таких випадках доводиться проводити повторну обробку території.

Коли мова йде про дезінсекцію ділянок, розташованих поблизу рослинних масивів, потрібно зведення захисного бар'єру шириною 10 - 20 м. Такі роботи проводяться за 4 - 5 днів до відвідування території людьми, щоб заздалегідь винищити всю популяцію комах на території. Для високої результативності важливо враховувати і погодні фактори. Якщо метеопрогноз віщує випадання опадів, проведення дезінсекції краще відкласти.

Приблизний термін дії препарату в грунті - 2 - 3 місяці, проте при дощовій погоді ефективність може істотно знизитися. Повторна обробка потрібна тільки в тих випадках, коли на ділянці знову з'являються шкідники.

Крім знищення кліщів, акарицидні препарати сприяють зниженню чисельності комарів. Більшість личинок цих комах гине. Такий ефект особливо актуальний для вологих заболочених територій, розташованих в безпосередній близькості з водоймами.

Для дотримання техніки безпеки під час обробки на оброблюваній ділянці може знаходиться тільки дезінфектор, який захищений спеціальним костюмом і маскою. Людям і домашнім тваринам необхідно залишити територію на період дезінсекції. А вже через годину можна переміщатися по оброблюваної ділянки.

ФАХІВЦІ, ЯКІ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ПРИЙТИ НА ДОПОМОГУ!

Санітарна служба Ліквідатор успішно працює в сфері боротьби з шкідниками. За тривалий період роботи наші фахівці знайшли безцінний досвід, який допомагає впоратися з проблемами будь-якої складності. Ми використовуємо найсучасніші препарати та найкраще обладнання, тому обробка території завжди проходить ефективно. Ліквідатор є прикладом правильного проведення протикліщової обробки. Ми розробляємо проекти для комплексного винищення шкідників на великих територіях. Послуги нашої компанії доступні як для приватних, так і для корпоративних клієнтів.

ЗАМОВЛЯЮЧИ КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ З ВИНИЩЕННЯ КЛІЩІВ, КЛІЄНТ ОТРИМУЄ:

  • проведення робіт по знищенню шкідників із суворим дотриманням санітарних норм і правил;

  • документи, що підтверджують законність використання тих чи інших препаратів.

  • докладні рекомендації фахівця з дезінсекції.

Вартість обробки залежить від безлічі факторів, починаючи з санітарно-технічного стану об'єкта, і закінчуючи переліком проведених послуг. Для тих, хто бажає дізнатися приблизну вартість проведення обробки, в розділі «Ціни» на сайті компанії доступний прайс.

Дізнатись більше про кліщів

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок