Меню

Пест-контроль для підприємств

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Послуги з пест контролю


Дотримання необхідних санітарних норм - це обов'язок кожного підприємства.
Дотримання необхідних санітарних норм - це обов'язок кожного підприємства. Послідовність і періодичність дезінсекції, дератизації та інших процедур, спрямованих на знищення шкідників, давно закріплені на законодавчому рівні. Тому ті підприємства, які не виконують встановлені умови, можуть бути оштрафовані, оскільки гризуни, грибки та комахи загрожують найважливішому - здоров'ю людини.

Для своєчасного вирішення питань контролю шкідників була створена система пест-контроль, згідно з якою приймаються всі необхідні заходи по регулюванню їх чисельності.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ ШКІДНИКИ, І ЯК З НИМИ БОРОТИСЯ?

Наслідки діяльності цвілі, комах, гризунів, птахів і т.д. несуть в собі пряму загрозу людському здоров'ю, адже дуже часто такі шкідники стають переносниками серйозних захворювань, в тому числі і смертельно небезпечних. Крім того, велика шкода наноситься матеріальним цінностям: зіпсоване продовольство, приведене до непридатністі обладнання та антикваріат - все це неповний список можливих збитків від діяльності тих чи інших шкідників.

На жаль, багато компаній занадто пізно звертаються до санітарних служб, роблячи це тоді, коли необхідно приймати вже термінові, а не профілактичні заходи. До того ж, в екстрених випадках використовуються сильнодіючі препарати, а обробка заражених територій проводиться багаторазово, що відповідно призводить до підвищення вартості послуг.

Програма пест-контролю передбачає раннє виявлення шкідників на території і оцінку зростання їх популяції. В рамках цієї системи проводиться як санітарна обробка, так і ведення документації (створення планів і програм роботи). Такий комплексний підхід дозволяє стабільно дотримуватися встановлених норм, безпечних для матеріальних цінностей підприємства і здоров'я її працівників.

Варто відзначити, що система пест-контролю передбачає участь не тільки професійних дезінфекторів, але і інженерів, епідеміологів, токсикологів і інших фахівців, які дозволяють убезпечити територію підприємства від усіх шкідників.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ТА ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИКИ

Програма пест-контролю для кожного підприємства формується індивідуально, адже пункти цього плану залежать від характеру діяльності компанії, особливості території і т. д. У галузі продовольчих товарів, наприклад, використовується система стандартів НАССР, однак для продукції іншого виду вона може бути занадто суворою . Згідно з вимогами НАССР або інших систем в результаті визначається список препаратів, які будуть застосовуватися для обробки приміщення і відкритих територій.

Проводяться заходи пест-контролю за наступним алгоритмом:

- фахівцями обстежується територія, яка буде оброблена: перевіряється стан будівель, визначаються сприятливі для шкідників місця, класифікується і підраховується популяція знайдених шкідників і т. д.

- складається план, який буде використовуватися для профілактичних заходів або боротьби з шкідниками (в нього ж включається усунення вогкості, поліпшення вентиляції будівлі та інші роботи, спрямовані на зниження ймовірності появи гризунів, комах і т. д. в майбутньому);

- визначається перелік необхідних робіт і препаратів для якісної обробки;

- проводиться санітарна обробка приміщення і при необхідності прилеглої відкритій території;

- на завершення перевіряється ефективність виконаної роботи (відслідковуються зміни чисельності шкідників, виявляються сліди хімічних засобів і т. п. Сюди ж включається оцінка придатності захищених продуктів).

Строго дотримуючись пунктам складеної програми, замовник зможе істотно знизити відсоток втрат продукції під час зберігання, підвищити її якість, запобігти руйнуванню матеріальних цінностей і відповідно поліпшити рентабельність підприємства.

Варто враховувати, що профілактичні заходи набагато ефективніше, ніж ретельна обробка, яка застосовується в екстрених ситуаціях. Крім того, вартість профілактики значно дешевше, тому ваші витрати на пест-контроль - це цілком виправдані інвестиції.

Ціна виробленого пест-контролю залежить від двох чинників:

- Санітарно-технічний стан аналізованої території або об'єкта.

- Обраного вами пакету послуг.

Приблизну вартість роботи ви зможете дізнатися звернувшись за консультацією в наш онлайн-чат.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок