1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Препарати, що використовуються

Наша компанія застосовує у своїй роботі, тільки сертифіковані препарати на території  України. Сертифікати, а також усі необхідні документи Ви можете переглянути, взявши їх у нашого дезінфектора.

Нижче представлений перелік препаратів, що використовує дезінфектор при наданні послуг з дезінфекції, дезінсекції і дератизації (хімічні препарати). Окрім, хімічних препаратів, при проведенні робіт з дератизації, дезінфектор додатково використовує фізичні засоби.

Інсектициди (від латинського insectum - комаха і caedo - вбиваю) - це хімічні препарати з групи пестицидів для знищення комах - шкідників, їх яєць (овіциди) і личинок (ларвіциди). Інсектициди використовують також для боротьби з комахами, які є переносниками хвороб і ектопаразитами тварин, з побутовими комахами, для захисту продовольчих запасів, тканин та інших матеріалів.

Рідкі інсектициди для боротьби з клопами:

 •  Засоби, що містять природний піретрин, який швидко вбиває клопів, але діє нетривалий час. 
 •  Різні синтетичні піретроїди(перметрин, циперметрин, альфациперметрин, дельтаметрин). 
 •  Новітні типи засобів, що включають пірол-інсектицид хлорфенапир(Фантом) і регулятор розвитку комахи гидроприн(Гентрол), які стерилізують дорослого клопа.

Пам'ятайте! Самостійне застосування препаратів може зашкодити Вашому здоров'ю, і здоров'ю оточуючих.

Попри те, що деякі інсектициди з написом "Боротьба з клопами" продаються вільно, вони не рекомендуються фахівцями-дезінфекторами. Якщо усі нехімічні способи боротьби з клопами вичерпали себе і Ви вирішили удатися до використання інсектициду, то краще всього звернутися в спеціалізовану службу, де є професіонали по боротьбі з клопами, прусаками та іншими комахами.

Варто відзначити, що навіть після проведення професійної послуги знищення клопів багато в чому залежить від замовника. Дбайливий замовник, повинен щодня контролювати свої приміщення на наявність комах, щоб уникнути чергового зараження паразитами, тобто - своєчасно викидати сміття і регулярно проводити сухе прибирання(пилососити) всіляких місць появи постільних клопів.

Якщо Ви дійсно визначили, що Вас вночі кусають клопи, то тепер Ви точно поставите собі питання: "Як знищити клопів"? Варто сказати, що боротьба з клопами самостійно, можлива тільки якщо вони у Вас "завелися" нещодавно(1-3 тижні). В усіх інших випадках, ефективно і надовго побороти клопів  вам зможуть допомогти тільки спеціальні служби.

Отже, клопи у вас тільки з'явилися - треба розібратися що можна зробити так званими "народними методами" або як знищити клопів самостійно.

Боротьба з клопами - зайняття дуже складне, тривале і дуже копітке, але при цьому може бути цілком ефективним. Тому передусім наберіться терпіння.

Єдиний ефективний засіб проти клопів - температура від 60 градусів. Наприклад, можна перепрати всі  Ваші речі при такій температурі. Шкода, що диван або ліжко попрати не можна. Тому все що знаходилося на спальних місцях(постільну білизну, невеликі пледи, одяг) треба попрати. А ось спальне місце треба обробити парою(допомогти може парогенератор або праска з "відпарювачем"). Треба  пропрасувати усі стики і складки на дивані, або матраці Вашого спального місця. Таку процедуру треба виконати 2 рази через 1 день. Тут важливо не пропустити жодного міліметра спального простору. Також ретельно проглянути усі дерев'яні частини Ваших диванів або ліжок, а також плінтуси біля них.

Не намагайтеся самостійно застосовувати хімікати! Більшість з них розроблені для  мілко дисперсного розпорошення і будь-який інший метод його застосування може завдати величезної шкоди здоров'ю. Ті ж хімікати, які продаються в аерозолях низькоефективні(окрім Вас його може купити дитина і використати його не за призначенням, тому діючої речовини там практично немає).

За умови, що клопів небагато, вже через 1 тиждень Ви можете спати спокійно. Якщо ж сон - все ще страхітливий сон, не тягніть час і телефонуйте нам. Ми надамо вам професійну консультацію і виконаємо якісну послугу.

 

Дезінфекція, Дезінсекція і Дератизація - наша спеціалізація!

Довіряйте професіоналам, дешевше є , але ефективніше НЕМАЄ!

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше