Меню

Шкідники - сторінка 3

Вся інформація про комах шкідників - wki по комахою шкідників від Ліквідатор

Сороконіжка

Побачивши в будинку або на дачі комаху з великою кількістю ніжок, на думку спадає тільки одна назва - сколопендра. Поспішаємо вас заспокоїти: багатоніжка і сколопендра це не одне і те ж.

Детальніше
Міль

Починати боротися з цим шкідником-переносником яєць потрібно з того моменту, як ви вперше помітили хоч одного метелика на кухні або в коморі. Якщо ви пропустите цей момент, то ризикуєте втратити не тільки всі запаси бакалії, але і одяг з натуральних тканин.

Детальніше
Сколопендри

Жити в одному будинку зі сколопендрами - не найкраща ідея для сім'ї з дітьми або тим, хто схильний до алергії. Від цього виду членистоногої комахи так само складно позбутися, як від тарганів. Тільки в цій ситуації шкідник може завдати шкоди самій людині, а не його продуктам харчування або речам.

Детальніше
Мухи

Влітку, крім мошок, комарів, людям сильно докучають мухи. Вони заважають спокійно відпочивати на сонці і в тіні, забруднюють овочі, фрукти, інші продукти харчування, завдають шкоди худобі.

Детальніше
Таргани

Немає людини, яка хоча б раз в житті не зустрічав таргана - це руде комаха, вона швидко бігає, живе на кухні, в закладах громадського харчування.

Детальніше
Клопи

Почати позбуватися від клопів варто відразу ж, як тільки ви помітили в будинку, на дачі їх поодинокі особини, інакше ситуація вийде з-під контролю.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок