Меню

Шкідники - сторінка 2

Вся інформація про комах шкідників - wki по комахою шкідників від Ліквідатор

Шашіль

Якщо ви раніше не стикалися з шашелем, значить, вам дуже пощастило. Жителі старих будинків з дерев'яними перекриттями точно знають, про що йде мова.

Детальніше
Тютюновий жук

Цей шкідник відноситься до сімейства точильщиков, він продовжує активно поширюватися по всім країнам світу. Незважаючи на те, що його називають тютюновим жуком, ця комаха пошкоджує будь-які види рослинної сировини.

Детальніше
Оси і шершні

Цих хижих комах легко помітити здалеку завдяки загрозливою жовто-чорному кольорі. Вони завжди знаходяться там, де їдять або п'ють люди.

Детальніше
Мокриця

Мокриця відноситься до ракоподібних, і є найбільш розвиненим з них. У той час, як інші представники цього виду не можуть існувати без води, мокриці навчилися виживати без неї.

Детальніше
Білокрилка

Невеликий метелик білого кольору виглядає абсолютно безневинно, але так здається тільки на перший погляд. Білокрилка - це неймовірно ненажерлива комаха, личинки якої харчуються соком рослин, їдять їх листя.

Детальніше
Лусочниця

Навіть найменше порушення мікроклімату в санвузлі в квартирі або будинку може привести до появи лусочниці.

Детальніше
Павуки

Якщо один павучок раптом з'явиться в будинку, це не справить на вас ніякого враження. Ну є він в будинку, ну і нічого. Але якщо з кожним днем ​​їх буде все більше і більше, вони почнуть обплітають павутиною кути в кімнатах, кухні і навіть у ванній, навряд чи вам це сподобається.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок