Меню

Як відбувається обробка приміщень від комах-шкідників?

Виявлення місць дислокації і знищення різних видів комах-шкідників

Автор: Редакция Ликвидатор Як відбувається обробка приміщень від комах-шкідників?

В будинку завелися клопи, таргани, блохи або мурахи? Це перший сигнал про те, що потрібно провести ретельну обробку інсектицидами приміщення. І зробити це потрібно до того моменту, як вони заповнять собою весь простір.

Комахи заподіюють однаковий дискомфорт в житловому будинку або квартирі, в закладі громадського харчування, офісі. На своїх лапках вони переносять збудників різних інфекційних захворювань. Щоб не зіткнутися з ними в житті, варто постійно підтримувати бездоганний санітарний стан. В цьому вам допоможуть фахівці компанії «Ліквідатор».

Боротьбу з комахами починають з того, що ховають продукти харчування, одяг, посуд, інші речі в кімнатах як можна далі. При розпиленні інсектицидів з допомогою генераторів холодного, гарячого туману їх частинки поширюються всюди і забезпечують комплексний вплив. Вони проникають у вентиляційні отвори, щілини в підлозі, стінах, вікнах, забезпечуючи тотальне знищення колоній комах.

Разом з хімічним способом впливу на їх яйця, личинки і дорослих осіб застосовується і механічний спосіб очищення площі. Це миття вікон, підлог, стін, вивезення мотлоху і побутового сміття, в якому так люблять розмножуватися кровососні комахи. За своєю ефективністю він набагато поступається хімічному. Без етапу розпилення інсектицидних засобів неможливо досягти 100%-ного знищення шкідників. Хімічна обробка демонструє відмінний показник ефективності при використанні в кімнатах, житлових будинках, офісах, підприємствах, складах і відкритих ділянках.

Більшість комах погано переносять як дуже високу, так і низьку температуру. Препарати, що використовуються компанією "Ліквідатор", завдяки ультраефективній формулі проникають вглиб яєць клопів, бліх, тарганів і знищують їх.

Технологія дрібнокраплинного підживлення при дезінсекції забезпечує зараження інсектицидним розчином особин паразитів. Ті ж заражають інших особин в місцях, де розташовується основна колонія шкідників. Дана методика боротьби ефективна у випадках, коли в приміщенні є багато місць, куди важко дістатися людині та спеціальному обладнанню.

Після дезінфекції та дезінсекції необхідно організувати тривале провітрювання приміщення і вологе прибирання. Таким чином, через невеликий проміжок часу усувається неприємний запах інсектицидів і видаляються залишки знищених комах.

Чим відрізняється етап дезінсекції від дезінфекції?

Хоч ці поняття і схожі між собою, але між ними є істотні відмінності. Дезінфекцію варто замовляти для:

  • знищення вірусів, бактерій, мікроорганізмів, які провокують виникнення важких інфекційних захворювань;
  • поліпшення умов життя, роботи;
  • усунення решток життєдіяльності бактерій, які весь час виділяються ними в навколишнє середовище.

Під методом дезінсекції розуміється виявлення місць дислокації і знищення різних видів комах-шкідників, які є переносниками вірусів, бактерій. Постійне сусідство людини з ними небажано.

При розмноженні комах неможливо від них позбутися простим механічним прибиранням площі, окропом або засобами побутової хімії. Для знищення цілої колонії підійдуть генератори холодного, гарячого туману, які використовуються співробітниками компанії «Ліквідатор».

Дезінсекція буває профілактичною і плановою. Перша періодично проводиться при огляді місць можливого проживання комах. Вона займає менше часу, та запобігає поява бліх, клопів або тарганів протягом 6-12 місяців.

Планова дезінсекція необхідна для впливу на популяцію комах-шкідників, які вже встигли з'явитися. В її процесі використовуються сильнодіючі токсини, які підбираються окремо для кожного їх виду і гарантують ефективність обробки.

Розрізняють три види дезінсекції:

  • Фізичну – використання ультразвукових хвиль в якості однієї з превентивних заходів в боротьбі з поширенням паразитів.
  • Біологічну – її клієнти нашої компанії виконують самостійно. Для відлякування, знищення комах використовують рослини, натуральні масла, які завдають їм шкоди.
  • Хімічну – сильнодіючі препарати руйнують нервову систему комах, паралізують їх. Вони токсичні, тому без захисного одягу, взуття, аксесуарів не варто їх розпорошувати на ділянці або поруч.

Ми рекомендуємо поєднувати дезінфекцію з дезінсекцією

Співробітники санітарно-епідеміологічної служби підтримують нас в тому, що для створення безпечних умов праці і життя ці два види обробки потрібно поєднувати. Дезінсекція знищує тарганів, бліх, клопів, які переносять на собі віруси, бактерії. Дезінфекція очищає приміщення вже від самих збудників інфекційних захворювань.

Планувати обробку такими методами потрібно заздалегідь. Уточнити деталі проведення дезінфекції та дезінсекції ви можете по телефону або онлайн. Там же залишайте заявку – з вами зв'яжуться наші менеджери.

Інсектицидам та дезінфектантам з європейськими сертифікатами якості ви можете довіряти – після обробки приміщення вони не чинять шкідливого впливу на організм. Крім того, вони не володіють тератогенним ефектом (не викликають ніяких змін в період розвитку плоду), тому безпечні навіть для жінок в положенні. Інтенсивного провітрювання і прибирання буде достатньо, щоб підготувати квартиру або офіс до перебування там людей. Вже через невеликий проміжок часу ви забудете про сусідство з комахами-шкідниками.

Для профілактики їх повторного виявлення компанія "Ліквідатор" рекомендує клієнтам:

  • Проводити регулярний огляд домашніх тварин. Вони приносять в будинок бліх, кліщів, клопів та інших паразитів.
  • приділяти пильну увагу важкодоступним місцям у вашому домі. Там накопичується бруд, цвіль, яйця комах.
  • Якщо ваші сусіди нечистоплотні, замовляйте щорічно профілактичний сеанс дезінсекції, дезінфекції.

Корпоративним, приватним замовникам ми надаємо послуги зі знищення гризунів.


На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок