Позбутися від цвілі та грибка

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Позбутися від цвілі та грибка


 Старі будинки і неправильно сплановані новобудови, житлові приміщення і виробничі цехи, об'єкти для зберігання харчових продуктів, зерносховища, елеватори, теплиці - це потенційні місця проживання грибкових мікроорганізмів.

mold_1.jpg


 ЩО ТАКЕ ГРИБОК, І ЧИМ ВІН НЕБЕЗПЕЧНИЙ?
 Грибкових культур налічується величезна різноманітність, причому деякі виживають навіть в самих екстремальних умовах. Багатьом грибкам абсолютно не потрібне світло, досить будь-якого «затишного» місця з підвищеним рівнем вологості 
 Колонія мікроорганізмів в житло людини спочатку практично ніяк себе не проявляє. Непомітний наліт між кахляними плитками ванної кімнати з часом перетворюється в почорнілі шви внутрішнього облицювання.
Вивести грибок дуже складно - розростаючись під наклеєними на стіну шпалерами, грибок поступово збільшує свій «ареал проживання». Чорні плями на шпалерах з'являються незабаром знову, навіть якщо переклеїти обоі.Борьба з грибком не принесе вагомих результатів, якщо не володіти спеціальними знаннями про види та умови проживання цих мікроорганізмів. На бетонних стінах чорні плями, а в самих запущених випадках - з білястим відтінком з'являються в приміщеннях з поганою вентиляцією.
 Близьке сусідство з грибковими новоутвореннями на стінах і в затишних, важкодоступних місцях: під ванною, за кухонними шафами і під шпалерами для людини не принесе ніякої користі. Більш того, спочатку з'являються симптоми у вигляді кашлю, задишки, хронічного нежитю, загрожують більш серйозними захворюваннями:
⦁ Токсичні продукти життєдіяльності грибкових мікроорганізмів провокують ризик виникнення важких отруєнь. Накопичуючись в організмі, токсини запускають ланцюжок руйнівних реакцій, що призводять до порушень роботи серцево-судинної системи. Вживання в їжу продуктів, уражених спорами цвілі, може призвести до цирозу печінки.
⦁ Алергічні реакції у вигляді ринітів, сінної лихоманки і навіть бронхіальної астми - результат життєдіяльності колонії мікроорганізмів, що мешкають з вами будинку.

 Причини зараження грибком досить різноманітні: можно перепланувати приміщення, зі зменшенням вентиляційних каналів. Економія на закладенні швів між елементами будівельних конструкцій. Неправильно укладена гідроізоляція, відсутність водостічної системи, через що стіни вбирають вологу під час дощу, поточна сантехніка і безліч інших причин.
 В результаті - висока вологість, відсутність вентиляції і підвищена температура стають ідеальними умовами для появи грибка. 

  ЯК НАДІЙНО ЗНИЩИТИ ГРИБОК?
Перевірка і корекція роботи систем вентиляції, регулярне провітрювання приміщень і постійний контроль протікання в системах опалення та водопостачання різко знижують ймовірність виникнення вогнищ грибкових заражений.

 Якщо зараження відбулося, компанія Ліквідатор допоможе впоратися з подібною проблемою. Успішна боротьба з грибком в Харкові, усунення грибкових заражень будь-якого типу швидко, безпечно і з гарантією - це принцип нашої роботи.Сервіс

Досвідчені фахівці оснащені сучасним професійним обладнанням, що дозволяє точно визначити різновид грибка, і підібрати оптимальний варіант його ліквідації. Хімічні реактиви та компоненти, що застосовуються для знищення грибків, безпечні для людини. Крім того, ми готові надати всі необхідні сертифікати якості.

Перед початком роботи наш фахівець ретельно обстежує приміщення, що дозволить виявити всі осередки зараження і провести обробку максимально ефективно. Компанія Ліквідатор надає і консультаційні послуги, а всі роботи по усуненню вогнищ грибкового зараження супроводжуються договором на виконання робіт.

 Телефонуйте прямо зараз, не дайте шансу мікроорганізмам завдати вам шкоди.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок