Меню

Виведення цвілі та грибків

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Позбутися від цвілі та грибка


Без спеціальних знань знищити грибок важко, до того ж він становить велику загрозу для здоров'я людини.

Позбавимо ваш будинок від цвілі на цілий рік!


Де б не з'явилася цвіль, вона однаково небезпечна як для дітей, так і для дорослих. При кожному вдиху її найдрібніші спори глибоко проникають в дихальні шляхи, викликаючи не тільки сильну алергію, а й завдаючи серйозну загрозу здоров'ю.


Як ми позбавляємося від цвілі


У звичайному стані спори цвілевих грибів знаходяться в повітрі і не заподіюють шкоди. Але якщо вони потрапляють в сприятливі умови - приміщення з високою вологістю, поганою вентиляцією і підвищеною температурою - вони починають активно розмножуватися на поверхні

Найчастіше цвіль з'являється на:
✎ дерев'яних поверхнях - віконних рамах, меблів або заготовках бруса;
✎ поверхнях, оформлених за допомогою оздоблювальних матеріалів - цвіль з'являється на них в результаті невикористання антисептика під час ремонту або надмірної вологості повітря;
✎ на кухні та у ванній кімнаті - цвілеві гриби починають розмножуватися в стиках між керамічною плиткою, в кутах між раковиною і стіною.
Щоб позбутися від цвілі вже сьогодні, звертайтеся до фахівців компанії «Ліквідатор». Ми швидко і якісно очистимо від цвілевих грибів будь-яке приміщення і надамо цінні рекомендації щодо запобігання їх повторного появи.


Щоб повністю знищити цвіль в житловому або господарському приміщенні, наші фахівці виконують таку послідовність дій:

✔ Механічним способом знімають шар поверхні, ураженої пліснявою - при бажанні кожен клієнт може виконати ці роботи самостійно.
✔ Обробляють хімічними препаратами місце, де раніше розташовувалася цвіль. Для цього ми використовуємо абсолютно безпечні для здоров'я людини засоби, які якісно знезаражують поверхню і запобігають повторній появі вогнища розмноження цвілевих грибів.
✔ Проводять додаткову дезінфекцію приміщення і очищають повітря від спор цвілі і грибка, які в ній знаходяться. 

Переваги звернення в компанію «Ліквідатор»


Якщо вивести цвіль на стінах необхідно терміново, рекомендуємо невідкладно звернутися до наших фахівців-дезінфекторам. Ви можете замовити огляд і попередню оцінку робіт онлайн. Наші співробітники оперативно виїдуть на об'єкт і уточнять вартість комплексу робіт по очищенню приміщення від цвілі. Вартість виїзду фахівців становить 200 грн. Якщо ж ви замовите послугу з очищення від цвілі, ця сума буде включена в загальну вартість дезінфекційних робіт.

Важливо: вартість очищення приміщення від цвілі залежить від загальної площі поверхні і ступеня її ураженості. В середньому, вона варіюється від 250 до 550 грн за кожен успішно завершений етап робіт.
Щоб цвіль на вікні або будь-яких інших поверхнях вас більше не потурбувала, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій наших дезінфекторів. Тільки так ви зможете надовго забезпечити захист від згубного впливу цвілі.
Всім клієнтам ми надаємо гарантію на виконані роботи по очищенню від цвілі терміном від 6 до 12 місяців - все залежить від типу приміщення. Наша компанія представлена у всіх великих містах України, тому ми зможемо оперативно очистити житло від цвілі в будь-який зручний для вас час.
Щоб зв'язатися з нашими фахівцями, залиште замовлення на сайті - з вами найближчим часом зв'яжеться наш менеджер для уточнення даних замовлення на виконання дезінфекційних робіт.
Щоб боротьба з пліснявою була успішною довірте її компанії «Ліквідатор»!

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок