Меню

Доцільність дезінфекції, дезінсекції та дератизації приміщень

Ефективність дезінфекції, дезінсекції та дератизації

Автор: Редакция Ликвидатор Доцільність дезінфекції, дезінсекції та дератизації приміщень
Дотримання оптимального рівня гігієни в квартирах, будинках, промислових підприємствах, офісах, відкритих ділянках додає впевненості у власній безпеці. Хвороботворні бактерії, комахи, гризуни провокують неприємний запах, завдають значної матеріальної шкоди. Щоб запобігти їх появі, варто регулярно проводити комплекс з очищення приміщення спецзасобами.

Комахи-шкідники активно розмножуються в дикій природі, житлових будинках, офісних комплексах, промислових, складських приміщеннях, відкритих дачних ділянках. Сусідство з блохами, тарганами, клопами, мурахами, павуками, осами, шершнями нікого не обрадує. Для їх знищення необхідно розпорошити інсектицидні препарати, а потім все інтенсивно провітрити.

Дезінсекція - це спецобробка території, яка необхідна для усунення небезпечних для людей комах. Щоб досягти тривалого ефекту, краще запросити на об'єкт фахівця. Він зможе попередньо оцінити ступінь його зараження комахами, визначити гнізда і підібрати спосіб обробки – біологічний або хімічний.

Усунути колонії плісеневих грибів необхідно відразу ж, як ви їх помітили. Їх дрібні спори проникають в організм при вдиханні і отруювати його зсередини. Вони провокують розвиток алергічної реакції, бронхоспазму, бронхіальної астми. Повноцінна дезінфекція приміщення за допомогою генераторів холодного, гарячого туману знищує частинки цвілевих грибів, помітно покращує якість повітря, запобігає активному розмноженню шкідливих мікроорганізмів.

Відлякати гризунів-шкідників з ділянки або повністю знищити їх популяцію можливо біологічним методом дератизації. Миші, щури - це основні переносники інфекційних захворювань, тому реагувати на їх появу слід миттєво. Акустичний, фізичний, хімічний вплив на їх колонії дозволить з першого разу позбутися від їх присутності. Дотримання профілактичних заходів допоможе уникнути повторного зараження.

Правила профілактичної обробки різних типів приміщень

Використання будь-яких способів по тотальному знищенню гризунів, комах або хвороботворних мікроорганізмів для профілактики завжди більш ефективно, ніж планова обробка.

Якщо у вашій квартирі, будинку, офісі восени, взимку часто з'являється цвіль в результаті систематичного підвищення рівня вологості, варто заздалегідь замовити обробку стін. На такий тип дезінфекції часто дається гарантія від виконавця від 6 місяців до 1 року. Тому повторювати обробку приміщення спецзасобами до моменту їх появи варто щорічно. Після неї рекомендується інтенсивно провітрити житло, щоб усунути різкий запах інсектицидів.

Що стосується обробки від тарганів, клопів або інших шкідників, які часто з'являються в багатоквартирних житлових будинках, то розпорошити інсектициди потрібно хоча б раз на рік. Якщо існує ймовірність, що комахи потрапляють до вас від сусідів, з покинутих підвалів або горищ з мотлохом, то без профілактичних робіт в цьому випадку не обійтися.

Найбільш ефективним методом знищення гризунів є комплексна хімічна дератизація, вона дозволяє досягти повного знищення популяції шкідників. Її виконання вимагає відсутності тварин, людей в приміщенні, ця ж вимога стосується проведення дезінсекційних та дезінфекційних робіт. Вплив сильнодіючих інсектицидів, дезінфектантів загрожує проблемами зі здоров'ям у людей і тварин, тому краще на час виконання робіт покинути зону обробки.

Тільки використання високотехнологічного обладнання для дрібнодисперсного розпилення препаратів і дотримання основних санітарних норм зробить обробку приміщень максимально безпечною.

Компанія «Ліквідатор» пропонує послуги конфіденційної співпраці. Ніхто не дізнається про те, що у вас в будинку, офісі велися роботи по знищення гризунів, комах, бактерій. Робота наших фахівців націлена на використання прогресивних методів по санітарній обробці приміщень. Проконсультуватися з питань замовлення робіт в потрібному вам місті ви можете безкоштовно, звернувшись до наших менеджерів.

Консультації від експертів компанії «Ліквідатор»

Вирішили звернутися за послугами по знищення бліх або інших видів дезінфекційної обробки? Організувати дезінфекцію, дезінсекцію, дератизацію в домашніх умовах, використовуючи підручні засоби, якісно неможливо. Оскільки препарати, які доступні в супермаркетах, не володіють великим спектром дії, а навпаки сприяють виробленню імунітету у шкідників, що в подальшому ускладнить роботу фахівців. Ми використовуємо сертифіковані препарати європейської якості та генератори холодного, гарячого туману. Все це гарантує високу ефективність, завдяки точному розпиленню препарату навіть у важкодоступних ділянках (стиках, щілинах, вентиляції і т. д.).

Співробітники компанії «Ліквідатор» оперативно виконують роботи з дератизації, дезінсекції, дезінфекції. Ми консультуємо клієнтів з питань профілактики повторноїо появи і розмноження комах-шкідників, гризунів або хвороботворних бактерій.

Дезінфектори:

  • враховують всі деталі санітарно-технічного стану кімнати перед стартом робіт;
  • підбирають сильнодіючі препарати для різних видів обробок – профілактичної, планової або заключній;
  • проводять прибирання та інтенсивне провітрювання приміщення після знищення мишей, комах.

Всі хімічні засоби, які ми використовуємо в роботі, безпечні для людини і мають сертифікати, що підтверджують якість. Ми забезпечуємо максимальну відкритість проведення обробки. Клієнти компанії завжди можуть особисто упевнитися в тому

  • яким препаратом проводиться дезінфекція або дезінсекція в будинку;
  • скільки часу на це пішло;
  • чи були дотримані основні санітарні норми.

Залишити заявку на виконання робіт співробітниками нашої компанії можна онлайн, або зателефонувавши менеджерам. Наші представництва є у всіх великих містах України. Дезінфектори, дезінсектори готові до виїзду на об'єкт як вдень так і вночі. Компанія «Ліквідатор» гарантує зразковий сервіс і рішення навіть найбільш складних завдань.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок