Меню

Дезінфекційні послуги

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Послуги дезінфекції


Дезінфекція приміщень - один з ключових напрямків діяльності компанії Ліквідатор. Ми надаємо послуги зі знищення хвороботворних мікроорганізмів для організацій і підприємств Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Маріуполя, Миколаєва, Херсона, Кривого Рогу, Львова та ін.

Наша служба завжди готова надати допомогу при спалахах інфекцій на будь-якому об'єкті або провести профілактичні заходи з контролю чисельності збудників хвороб. Ми досконало знаємо тонкощі боротьби з патогенними, умовно патогенними мікроорганізмами і їх токсинами. Тому легко справляємося із завданнями будь-якої складності. Наші фахівці візьмуть до уваги всі аспекти санітарно-технічного стану приміщення і доберуть вірні дезінфікуючі препарати, які допоможуть позбутися від вогнищ інфекції. У нас ви можете замовити обробку будь-якого різновиду:

• осередкову

• заключну

• профілактичну (планову / позапланову)


У нашій компанії є дозвіл державної СЕС на проведення дезінфекції, сертифікати та висновки СЕС на всі використовувані препарати, сертифікат ISO 22000: 2005, сертифікат ISO 9001: 2005.

Препарат для дезінфекції підбирається індивідуально. Найбільш часто використовуються наступні види:

  • Засоби на основі кисню. Перевагами цієї групи препаратів є безпека для людини і навколишнього середовища, відсутність запаху, висока активність проти широкого спектра хвороботворних мікроорганізмів.

  • Дезінфікуючі засоби на основі альдегідів. Знищують практично всі відомі мікроорганізми. Але застосовувати їх в присутності людей без засобів індивідуального захисту небезпечно через подразнюючу дію на дихальні шляхи

  • Препарати широкого спектру дії, які одночасно володіють декількома властивостями: бактерицидною (знищує палички і бактерії), туберкулоцидною (бактерії туберкульозу), фунгіцидною (цвіль, дріжджі), віруцидною (віруси в т.ч. грип, а також збудники гепатитів Д і С , ВІЛ), спороцидною.

Фахівці компанії Ліквідатор цілодобово і без вихідних допомагають позбутися від вогнищ інфекції по всій Україні.

Ми несемо відповідальність за відбір препаратів на кожному етапі дезінфекції.

Час обробки - від 15 хвилин (в залежності від розміру приміщення)

Отримати детальну консультацію або викликати компетентного фахівця для проведення дезінфекції ви можете за нашими телефонами.


Сервіс

Досвідчені фахівці оснащені сучасним професійним обладнанням, що дозволяє точно визначити різновид грибка, і підібрати оптимальний варіант його ліквідації. Хімічні реактиви та компоненти, що застосовуються для знищення грибків, безпечні для людини. Крім того, ми готові надати всі необхідні сертифікати якості.

Перед початком роботи наш фахівець ретельно обстежує приміщення, що дозволить виявити всі осередки зараження і провести обробку максимально ефективно. Компанія Ліквідатор надає і консультаційні послуги, а всі роботи по усуненню вогнищ грибкового зараження супроводжуються договором на виконання робіт.

 Телефонуйте прямо зараз, не дайте шансу мікроорганізмам завдати вам шкоди.

Переваги:

  • Сувора анонімність.
  • Безкоштовні консультації.
  • Цілодобовий і зразковий сервіс.
  • Надання всіх необхідних документів.
  • Максимальна відкритість в процесі обробки (ви будете бачити, з яким препаратом працює дезінфектор).

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок