Меню

Знищення короїда

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення короїда


Житло людини - це не лише місце, де комфортно, затишно і спокійно. Будинок повинен успішно протистояти різноманітним шкідникам. Комахи і гризуни здатні принести немало клопоту власникам приватних будинків і міських квартир.

Навіть сучасне житло, поліпшеного планування, де застосовуються самі новітні обробні матеріали, схильно до зараження короїдом. Для приміського житла така проблема особливо актуальна - якщо личинки короїда живуть у будинку упродовж декількох років, то будьте впевнені : трухлявим виявиться усе доступне їм дерево.Боротьба з короїдом повинна проводитися своєчасно, і чим раніше почнеться дезинсекція, тим більше ефективною вона виявиться. 

Найчастіше саме личинки деревних черв'яків і інших комах, що харчуються деревом, стають причиною їх загибелі. Дерев'яні деталі інтер'єру і меблі втрачають свою міцність. Безперервна метушня під корою дерев або неголосний шурхіт прямо говорять про те, що необхідно якомога швидше вивести короїда і інших комах-шкідників.

Чому складно вивести короеда?  

Природне місце існування для жуків-короїдів - деревина, уражена грибком, а наявність надмірної вологи тільки стимулює розвиток личинок, які самка відкладе в тріщинах кори, в будь-яких відповідних отворах в товщі деревини і в природних тріщинах стовбура і гілок дерев. Через короткий час, приблизно від 2 до 3-х тижнів, в залежності від виду жуків, личинки починають активно поглинати деревні волокна. 

 Через кілька років відбувається цикл формування жуків з личинок, і природне збільшення популяції шкідників. Одна личинка за рік здатна зіпсувати до півметра деревини. Деякі, особливо ненажерливі види комах, за той же інтервал часу завдають набагато більшої шкоди. 

Визначити зараження дерева нескладно за непрямими ознаками: з'являються дрібні дірочки в корі дерева, щедро присипані деревним пилом. 

Послуги з дезінсекції:

Скористайтеся послугами професіоналів! У компанії «Ліквідатор» використовуються сучасні методики, що дозволяють точно оцінити ступінь пошкодження дерева. 
 Хімічні реактиви та спеціальні суміші акуратно і точно наносяться на поверхню, заражену шкідниками. З собою ретельністю обробляються щілини і дрібні отвори - це місця ймовірного перебування жуків і личинок.
 

Компанія «Ліквідатор» успішно бореться з будь-якими видами шкідників. Якщо необхїдна дезінсекція, ми точно встановимо тип шкідника, опрацюємо приміщення і надамо гарантію.

З професіоналами компанії «Ліквідатор» - співпрацювати вигідно! 


Дізнатись більше про шашіль

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок