Меню

Боротьба з мошкою

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Боротьба з мошкою


ГАРАНТОВАНА БОРОТЬБА З МОШКОЮ

Рано чи пізно кожен стикається з проблемою появи мошок в будинку. Її не можна назвати дуже гострою, але, тим не менш, мошкара приносить масу незручностей, починаючи від їх постійного скупчення в місці перебування людей, закінчуючи неприємним роздратуванням від їх присутності. Небезпека полягає і в укусі мошки, який може виявитися не менш шкідливим, ніж укус комара або ж кліща.
«Крім того, що укуси мошкари супроводжуються болем, набряком, сильним почервонінням і нестерпним свербінням шкірних покривів, підвищенням температури тіла, мошки ще й переносять численні захворювання. Серед них найбільш небезпечними вважаються онхоцеркоз, миксоматоз, сибірська виразка, туляремія, чума та інші»

избавиться от мошекНамагатися самостійно розібратися в видах мошок, які опинилися у вас на ділянці марно в будь-якому випадку, адже їх різновиди обчислюються тисячами. Тому довіртесь професіоналам, які швидко визначать вид і оброблять основні місця проживання мошок. Наші фахівці мають весь необхідний набір для проведення такої процедури, як дезінсекція.

Боротьба з мошкою в основному визначається декількома етапами. В першу чергу, це підтримання чистоти в кухні. Це можна назвати скоріше запобіжним засобом. Адже простіше за все не допустити появи мошок в будинку взагалі. Головною причиною появи може стати неприбрана зі столу їжа в незакритому посуді. Різні фрукти, а особливо, кавун, диня, яблуко, найчастіше стають місцем проживання мошок. Рекомендується прибирати їжу зі столу або ж накривати її, а також викидати сміття. Особливо дана рекомендація стосується літнього періоду, коли їжа псується дуже швидко, через що відразу ж стає бажаною метою для мошкари. Іншим місцем скупчення комах може стати відкрите відро зі сміттям. В такому випадку поява мошки неминуче, особливо, якщо сміття не виносити протягом декількох днів.
 «Мошки добре «плодяться». Одна самка здатна відкладати до чотирьохсот яєць. Через добу яйця вилуплюються. Тому боротьбу з ними не варто відкладати на довго і краще довірити своє здоров'я професіоналам!»

ЯК ВИВЕСТИ МОШОК?

Якщо все ж ви допустили появу у вашій оселі мошки, то наступні рекомендації частково допоможуть позбутися від проблеми. Вчините так: в банку слід налити оцет, запах якого особливо привабливий для мошкари, зробіть в кришці отвір і залиште на підлозі. Коли вона наповниться мошками, слід, накривши пакетом, винести її і утилізувати. Можна скористатися і іншим методом. Просто вилийте невелику кількість соняшникової олії в раковину, що також відмінно спрацьовує як приманка для мошок. Опиняючись в маслі, вони не зможуть більше вибратися, і вам залишиться лише відкрити кран і змити масло миючим засобом.
Знищення мошок радикальним шляхом відбувається за допомогою спеціальних засобів для боротьби з комахами. Саме на цьому етапі ми можемо прийти вам на допомогу і взяти на себе турботу про надійне позбавлення від шкідників. Адже самостійно виводити мошок за допомогою хімічних засобів вкрай небезпечно, адже це може призвести до отруєння. Ми ж, володіючи повним набором якісних, сертифікованих засобів, допоможемо вам в боротьбі з мошкарою і, дотримуючись всіх норм безпеки, проведемо комплекс процедур, що сприяють повному винищенню комах у вашому домі.

Вартість боротьби з мошкою:

Приміщення

Обробка з запахом

Обробка без запаху

Гуртожиток: 2 кімнати: 900,00 грн. 1 450,00 грн.
Гуртожиток: 2 кімнати: 900,00 грн. 1 450,00 грн.
1-кімнатна квартира: 700,00 грн.  1 050,00 грн.
2-кімнатна квартира: 750,00 грн. 1 200,00 грн.
3-кімнатна квартира: 800,00 грн. 1 350,00 грн.
4-кімнатна квартира: 850,00 грн. 1 550,00 грн.
Будинок: від 60 м2 до 150 м2: від1 000,00 грн.  від1 900,00 грн.

  Якщо ви хочете замовити таку послугу, як дезінсекція в Харкові, Дніпрі та Кам’янському, зверніться до нас. Будьте впевнені в тому, що ваше здоров'я не буде піддано небезпеці, а мошкара надовго покине житло. Також рекомендуємо звернути увагу на те, що спектр нашої діяльності охоплює також і позбавлення від багатьох інших видів комах, що завдають шкоди.
Таким чином, якщо ви хочете надійно і надовго позбутися від такої неприємної проблеми, як мошки на вашій ділянці або в будинку, ми вам радимо не затягувати і передати рішення в руки професіоналів компанії Ліквідатор. Ми надамо вам всі необхідні послуги, детальні консультації, а також укладемо договір, що стане додатковою гарантією якості. Не зволікайте і замовляйте якісні послуги прямо у нас сайті!

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок