Меню

Знищення мокриць та чешуйниць

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Боротьба з мокрицею, лусочницеюОсобини цукрової лусочниці (або чешуйніци звичайної) нерідко пробираються через каналізаційні труби в ванні кімнати. Безпосереднього фізичного шкоди здоров'ю людини цей паразит не завдає. Лусочниця харчується речовинами, що містять крохмаль, і тому її відносять до господарських шкідників. Клей, борошно, книги і цукор - справжні делікатеси для цієї комахи.
За ніч мокриці можуть піднятися на висоту сьомого поверху.


Цукрову лусочницю дуже легко прийняти за мокрицю. І дійсно, у цих комах багато спільного:

- однакові умови проживання
- подібна будова тіла
- схожі звички (обидва цих шкідника виявляють активність тільки вночі).

Крім усього іншого, мокриця також харчується речовинами, що містять крохмаль. Помітити різницю між цими комахами при такій кількості подібностей практично неможливо.

мокрица и чешуйница Особливості поведінки мокриці і цукрової лусочниці 
 
В відміну від тарганів ці шкідники розмножуються дуже повільно. Наприклад, популяція мокриці в одній квартирі рідко перевищує 1000 особин. Термін розвитку личинок комахи становить 3,5 - 4 тижні.


Небезпека мокриці для людини виникає через те, що вона проявляє активність в нічний час, і тому не привертає до себе уваги. Власники квартири довгий час можуть і не здогадуватися про небажаних сусідів, а ті, не втрачаючи часу, будуть знищувати книги і псувати продукти харчування.

Можуть на своїх лапках переносити грибки і лишаї. Мокриці, істоти не агресивні, не переносять віруси і бактерії. Чи не кусаються і не заповзають в рот і вуха, хіба що випадково.


Місця і причини появи паразита

Ідеальні умови для розвитку колоній мокриці і лусочниці - тепле, вологе місце, укрите від сонячного світла. Як правило, комахи заводяться в туалетах і ванних кімнатах. Уберегти себе від такого сусідства дуже просто - потрібно лише підтримувати порядок в оселі. Проводьте прибирання з інтервалом 2 - 3 дні, і вам ніколи не доведеться стикатися з комахами в своїй квартирі.

При здійсненні війни з шкідниками, спробуйте позбутися від факторів їх виникнення: наявність вологості, сміття та інше.


ПОСЛУГИ З ДЕЗИНСЕКЦІЇ В УКРАЇНІ

Якщо ви виявили, що у вашому будинку завелася мокриця або лусочниця - не варто намагатися знищити колонію самостійно. Швидше за все, ви лише збільшите свої витрати, не добившись при цьому істотного результату. Ефективна боротьба з комахами в Україні можлива тільки за допомогою фахівців.

Дезінсекція в нашій компанії проводиться на професійному рівні. Наш фахівець ретельно огляне приміщення і визначить вогнища і ступінь його зараження. Ми використовуємо сертифіковані хімікати, які не шкодять людині, домашнім тваринам і навколишньому середовищу. Обробка приміщень проводиться цілодобово. Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб отримати детальну консультацію.

Дізнатися о мокрицях

Дізнатися о лусочниці


Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок