Меню

Позбавлення від ос за вигідною ціною

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Боротьба з осами


Оси не здаються такими небезпечними і неприємними, як інші домашні шкідники, але це вкрай помилкове враження. Якщо вони влаштували в вашому домі чи на ділянці своє гніздо, то позбуватися від них необхідно якомога швидше. Адже вони можуть бути дуже небезпечні, особливо для маленьких дітей. Щоб раз і назавжди знищити осине гніздо і рій, що оселився в ньому, варто звернутися за допомогою до професіоналів.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА ДЕЗІНСЕКТОРІВ

Своїми силами знищити ос практично неможливо і досить небезпечно - не варто витрачати час і гроші на даремні спроби, коли команда професіоналів може швидко впоратися з цим завданням.
Робота дезінсектора складається з того, щоб виявити і прибрати осине гніздо.

 Найчастіше гнізда ос можуть перебувати:

  • в землі;
  • на балконах багатоповерхових будинків;
  • на горищах і в підсобних приміщеннях;
  • в дуплах дерев;
  • в густих чагарниках.
Цей список далеко не повний, саме тому довіряти знищення комах краще професіоналам, які точно знають, як позбутися від ос на ділянці і в будинку.

ЯКІ РЕЧОВИНИ ЗАСТОСОВУЮТЬ ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ ОС 

Для дезінсекції застосовуються різні хімічні препарати, вибір яких безпосередньо залежить від місця розташування гнізда. Серед найдієвіших засобів димові шашки, газ і спеціальні емульсії. Останнім віддається найбільша перевага зважаючи на простоту використання і найвищу ефективність.
Для того щоб знищити їх гніздо які знаходяться під дахом та інших місць в житлових приміщеннях використовують емульсійні препарати без запаху з найменшою токсичністю.
  
Щоб обробити відкриту місцевість професіонали використовують більш потужні засоби, які можуть відрізнятися різким запахом. Втім,свіже повітря  пом'якшує цей побічний ефект.

Для більш складних завдань, таких як знищиня гнізда ос в стіні, можуть застосовуватися інсектицидні димові шашки.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ

Якщо ви знаходитесь у сумніві що знищиння ос вимагає звернення у службу професіоналів, ми наведемо декілька незаперечних фактів на користь роботи професіоналів:

1. безпека - доручивши справу дезінсекторам, вам не доведеться турбуватися про укуси розлюченого осиного рою і непередбачених труднощів при його знищенні;
2. швидкість - справжні майстри швидко впораються з працею і дозволять вам повернутися до звичного укладу життя в найкоротші терміни;
3. економія - сплативши одну дезінсекцію замість багаторазових спроб позбутися від ос самостійно, ви однозначно збережете кошти на більш корисні потреби.

Ліквідатор знає, як знищити ос і повернути вам спокій і комфорт. Ми успішно боремося з комахами в Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі, Херсоні, Миколайові, Полтаві, Львові і завжди готові допомогти позбутися від шкодників у ващій оселі, також на підприємствах.

Телефонуйте нам, і ми з задоволенням покажемо вам стовідсотковий результат своєї роботи!
 Кількість Вартість 
 1 гніздо  700 грн
 2 гнізда 1000 грн 
 більше 2х гнізд  від 1100 грн

Дізнатись більше про шершнів і ос

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок