Меню

Обробка приміщень від павуків

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення павуківДалеко не всі павуки живуть в природних умовах. Досить часто їх можна зустріти в людській оселі. Природно, такі явища стають серйозною проблемою для багатьох людей, і це не дивно. Коли в квартирі живуть павуки, про безпеку і, тим більше, комфорт, не може бути й мови. борьба с паукамиДля вирішення таких проблем розроблені спеціальні методи, що дозволяють запобігти потраплянню цих комах в житлове приміщення. Якщо шкідник вже пробрався в будинок, використовуються більш радикальні заходи, спрямовані на повне знищення павуків. Зверніться до нас, і вже через кілька днів ви зможете забути про цю проблему. Наші фахівці допоможуть вам вивести павуків з 100% -ою гарантією. Ми надаємо послуги по боротьбі з шкідниками вже не один рік, і за цей час навчилися виконувати свою роботу максимально ефективно.

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІМ ВІД ПАВУКIВ?

В першу чергу, боротьба з павуками має на увазі повний захист житла від можливості проникнення комах всередину. Якщо зробити це завчасно, ситуація ніколи не погіршиться, і крайні заходи не будуть потрібні. Профілактика набагато простіше і комфортніше, ніж повна дезінсекція. Щоб захистити себе від павуків, зверніться в компанію Ліквідатор, і до вас приїде фахівець. Наші співробітники оглянуть приміщення, проконсультують вас з питання вибору методу боротьби з комахами. Для проникнення в будинок павуків може бути досить кількох щілин в дверях або віконних отворах.

НАРОДНИЙ МЕТОД БОРОТЬБИ З ПАВУКАМИ

Процедура полягає в наступному: по кутах кімнат викладаються розколоті каштани. Передбачається, що запах вмісту цих плодів відлякує павуків. Протягом десятиліть люди помічають, що в кутку, де лежить каштан, павуки ніколи не селяться. Бажаний результат можуть забезпечити тільки свіжі каштани. Такий спосіб часто використовується в народі, однак, офіційного підтвердження його ефективності, на жаль, немає.

ЯК ВИВЕСТИ ПАВУКIВ?

Існує кілька способів знищення павуків. Перший - самостійна боротьба. Ви можете озброїтися пилососом і зробити повний обхід по всьому будинку. Успіх такої процедури буде залежати від того, наскільки ретельно обробляються поверхні (стіни, підлога, стеля, вікна, кути і так далі). Як правило, павуки плетуть павутиння в кутах кімнат і живуть на ньому. Цим ділянкам потрібно приділити особливу увагу. Звичайно, гарантії повного позбавлення від павуків при використанні такого методу не буде.

уничтожение пауковДля підвищення ефективності можна обробити приміщення спеціальним аерозолем, однак, це може бути небезпечно для здоров'я домочадців. 

Щоб позбавити свою сім'ю від ризику і домогтися бажаного результату, краще викликати фахівців. Наші співробітники мають спеціальне сертифіковане обладнання та ефективні хімічні речовини для знищення павуків. Ми уважно оглянемо ваше житло, визначимо ступінь поширення шкідників по приміщеннях і визначимо оптимальний план боротьби з павуками. При цьому між компанією і замовником буде укладено відповідний договір, до якого увійдуть всі етапи.

Проаналізувавши методи, описані вище, кожен зможе зробити свій вибір. Якщо ви хочете вирішити проблему швидко і ефективно, зв'яжіться з нашими співробітниками по телефону або через Інтернет. Ми проконсультуємо Вас з основних питаннь і направимо до вас фахівців. Дезінсекція по всій території України проводиться цілодобово, тому вирішення проблеми буде максимально оперативним.

Дізнатись більше про павуків

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок