Меню

Обробка квартири від молі

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення моліПоява в будинку молі представляє велику небезпеку для гардероба і продуктів моль.jpgхарчування. Вивести цих комах досить важко, адже міль добре ховається, здатна переносити низькі і високі температури, пристосовується до нових видів їжі. Народні рецепти, перебирання продуктів харчування, хаотичне махання капцями або газетою зазвичай не приносять бажаних результатів, а кошти, , спрямовані тільки на відлякування комахи. Професійна дезінсекція квартир - гарантований спосіб позбутися від молі.

Знищити міль в вашому домі і запобігти її появі в майбутньому допоможуть фахівцям компанії «Ліквідатор».

Боротьба з комахами домашніми методами

часто бездіяльна, так як. ми намагаємося знищити метеликів, а основну небезпеку становлять гусениці і личинки - як раз вони псують одяг і продукти харчування. У будинках найбільш часто зустрічаються такі різновиди молі:

  • Шубна- харчується хутряними виробами;
  • плоттяна, за розмірами більше шубної. Віддає перевагу вовняним виробам і ховається в їх складках;
  • меблева мешкає в диванах, кріслах, під ліжками і м'якою оббивкою стільців;
  • зернова (житня, ячмінна) знищує запаси круп на кухні, також може харчуватися сухофруктами і насінням. Вона часто відкладає личинки в щілинах підлоги і стінках кухонних шаф.

Боротьба з міллю на кухні

Складний процес, довірити який потрібно професіоналам, так як самостійні заходи і магазинні засоби можуть зіпсувати харчові продукти і завдати великої шкоди вашому здоров'ю.

ДІЄВА БОРОТЬБА З МІЛЛЮ В КВАРТИРІ. ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОЇ ДЕЗИНСЕКЦІЇ.

Команда дезінфекторів «Ліквідатора» виконує комплекс заходів, що включає наступні етапи:

  • Виявлення гнізд комах, аналіз зони ураження.
  • Підбір засобів для знищення шкідника, з урахуванням місця локалізації.
  • Ретельна обробка нетоксичними і безпечними для людини препаратами, які знищують не тільки дорослі особини, але і яйця з личинками, щоб виключити появу молі в подальшому. Інсектицидний розчин пролонгованої дії наноситься на всі поверхні (шафи, полиці з книгами, зазори в меблях). Засіб не залишає слідів і не має запаху.

Дієвим методом боротьби з міллю є обробка приміщення, предметів інтер'єру та одягу генератором туману. Дезінсекція квартир здійснюється холодним і гарячим личинка моли.pngтуманом, який проникає навіть у важкодоступні та приховані місця, повністю знищуючи популяцію комах. Найбільш ефективною є комбінована обробка низькими і високими температурами з додатковою дезінфекцією приміщення і установкою захисного бар'єру. Цей комплекс заходів гарантує відсутність молі у вашому домі на період до 3-х років. Для профілактики рекомендується регулярно проводити прибирання, провітрювати квартиру, підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщеннях, зберігати вовняний і хутряний одяг в спеціальних чохлах, крупи та інші продуктові запаси зберігати в щільно закритих ємностях.

Сучасні технології та інноваційні методи обробки, що використовуються нами, а також кваліфікований персонал з великим досвідом роботи в сфері дезінсекції допоможе вивести міль у вашій квартирі якісно і ефективно. Щоб отримати детальну консультацію та замовити послугу професійної дезінсекції, телефонуйте в контакт-центр «Ліквідатора» в будь-який зручний вам час.

Дізнатись більше про міль

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок